Ухвала від 25.09.2013 по справі 815/5914/13-а

Справа № 815/5914/13-а

УХВАЛА

25 вересня 2013 року м.Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Бутенко А.В., за участю секретаря судового засідання Рачкова О.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача про зупинення провадження по справі за адміністративним позовом приватного підприємства «Сонекс» до Південної митниці Міндоходів, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів № 500060001/2013/610060/2 від 16.07.2013 року та № 500060001/2013/610120/2 від 06.09.2013 року, стягнення з державного бюджету України надмірно сплачену суму мита у розмірі 102 562,49 грн.,

ВСТАНОВИВ:

З позовом до суду звернулось приватне підприємство «Сонекс» до Південної митниці Міндоходів, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів № 500060001/2013/610060/2 від 16.07.2013 року та № 500060001/2013/610120/2 від 06.09.2013 року, стягнення з державного бюджету України надмірно сплачену суму мита у розмірі 102 562,49 грн.

Ухвалою від 21 серпня 2013 року відкрито провадження у справі.

20.09.2013 року від представника позивача надійшла заява про збільшення позовних вимог, яка була прийнята судом та залучена до матеріалів справи.

В судовому засіданні 25.09.2013 року представник відповідача Південної митниці Міндоходів заявила клопотання про зупинення провадження по справі для ознайомлення з заявою про збільшення позовних вимог та надання відповідних заперечень.

Представник позивача не заперечував проти заявленого клопотання.

Представник 2-го відповідача до судового засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, а тому клопотання розглядалось згідно ст. 128 КАС України за його відсутності.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі за наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Дослідивши наявні в матеріалах справи докази, вивчивши клопотання позивача про зупинення провадження по справі, суд дійшов висновку про можливість зупинення провадження по справі на підставі п.4 ч.2 ст.156 КАС України.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.156,160 КАС України, суд

УХВАЛИВ :

Зупинити провадження по справі №815/5914/13-а за позовом приватного підприємства «Сонекс» до Південної митниці Міндоходів, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів від 16.07.2013 року №500060001/2013/610060/2 до 07.10.2013 року до 10:00 год.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Суддя Бутенко А.В.