Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Справа № 689/1571/13-к
1-кс/689/118/13
12.07.2013 р. смт.Ярмолинці
Слідчий суддя Ярмолинецького районного суду Кульбаба А.В., при секретарі Білоус Г.В., за участю прокурора Луценка О.П. та слідчого Єрьоміної Д.В., розглянувши клопотання слідчого СВ Ярмолинецького РВ УМВС України в Хмельницькій області лейтенанта міліції Єрьоміної Д.В., погодженого з старшим прокурором Ярмолинецького району радник юстиції Луценко О.П., про тимчасовий доступ до речей та документів,
17 травня 2013 року в період часу з 13 год. 00 хв. по 15 год. 00 хв. в с.Соколівка Ярмолинецького району Хмельницької області невідома особа, шляхом вільного доступу, таємно, викрала мобільний телефон "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS, у ОСОБА_3, яка на той час знаходилася на території Соколівської ЗОШ, завдавши їй матеріальної шкоди на загальну суму 1200 гривень.
За даним фактом, слідчим відділенням Ярмолинецького РВ УМВС України в Хмельницькій області розпочато кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12013240280000266 від 18 травня 2013 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.
В ході проведення розслідування встановлено, що ІМЕІ номера викраденого мобільного терміналу "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS" є таким: « НОМЕР_1» та « НОМЕР_2». Також встановлено, що в мобільному терміналі "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS" знаходився стартовий пакет оператора мобільного зв'язку «Київстар-Діджус» - «НОМЕР_3».
З метою всебічного, повного та об'єктивного дослідження обставин кримінального провадження виникла необхідність отримати від оператора стільникового зв'язку ПрАТ «Київстар» роздруківку вхідних, вихідних з'єднань здійснених з номеру абоненту оператора мобільного зв'язку «Київстар-Діджус» - «НОМЕР_3» та мобільного терміналу "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS" ІМЕІ: « НОМЕР_1» та « НОМЕР_2» інформації щодо SMS -
з'єднань зазначеного номеру оператора мобільного зв'язку, з прив'язкою до базових станцій в момент з'єднання вказаного номеру оператора мобільного зв'язку та мобільного терміналу "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS", в період часу з 17 травня 2013 року по 12 липня 2013 року.
Окрім цього, виникла необхідність в отриманні інформації про те чи встановлювалися в мобільний термінал "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS" ІМЕІ: НОМЕР_1 та «НОМЕР_2» сімкартки з іншими номерами і чи здійснювалися за допомогою вказаних сім-карток телефонні з'єднання з вказаного мобільного терміналу, із прив'язкою до базових станцій в момент з'єднання вказаних номерів оператора мобільного зв'язку та мобільного терміналу, в період часу з 17 травня 2013 року по 12 липня 2013 року.
Прокурор та слідчий клопотання підтримав.
Слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання, приходить до висновку, що клопотання слід задоволити.
Згідно ч.2 ст.163 КПК України, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотання, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
З врахуванням викладеного, оскільки існує реальна загроза зміни або знищення інформації, та з метою здобуття доказів у кримінальному провадженні, що будуть слугувати для повноти і об'єктивності прийняття рішення, є підстави задовольнити клопотання слідчого про тимчасовий доступ до речей і документів.
Враховуючи викладене, з метою досягнення дієвості кримінального провадження, керуючись ст. ст. 160-165, 309, 369-372 та 395 КПК України, -
ухвалив:
Клопотання слідчого задоволити
1. Надати дозвіл на отримання в Київському представництві ПрАТ «Київстар» (03113, м.Київ, вул. Дигтярівська, 53а):
1.1. в електронному вигляді роздруківку вхідних, вихідних з'єднань здійснених з номеру абоненту оператора мобільного зв'язку «Київстар-Діджус» - «НОМЕР_3» та мобільного терміналу "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS" ІМЕІ:НОМЕР_1 та «НОМЕР_2» інформації щодо SMS - з'єднань зазначеного номеру оператора мобільного зв'язку, з прив'язкою до базових станцій в момент з'єднання вказаного номеру оператора мобільного зв'язку та мобільного терміналу "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS", в період часу з 17 травня 2013 року по 12 липня 2013 року.
1.2. інформацію про те чи встановлювалися в мобільний термінал "САМСУНГ" GT-B5722 DUOS" ІМЕІ: НОМЕР_1 та «НОМЕР_2» сімкартки з іншими номерами і чи здійснювалися за допомогою вказаних сім-карток телефонні з'єднання з вказаного мобільного терміналу, із прив'язкою до базових станцій в момент з'єднання вказаних номерів оператора мобільного зв'язку та мобільного терміналу, в період часу з 17 травня 2013 року по 12 липня 2013 року.
2. Зобов'язати оператора стільникового зв'язку ПрАТ «Київстар» зібрану інформацію в електронному вигляді направити в Ярмолинецький РВ УМВС України в Хмельницькій області на адресу: 32100, смт. Ярмолинці вул. Чапаєва, 67, Ярмолинецького району Хмельницької області.
3. Строк дії ухвали - до 21 серпня 2013 року включно.
4. У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: підпис
Копія вірна:
Слідчий суддя А.В. Кульбаба