23.03.09
Справа №4/90-09.
За позовом Виробничо-комерційної фірми «Побутсервіс» у формі товариства з обмеженою відповідальністю, м. Суми
до відповідачів: 1) Сумської міської ради, м. Суми;
2) Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» в особі Сумської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах», м. Суми
про розірвання договору оренди земельної ділянки та зобов'язання вчинити певні дії
Суддя Лугова Н.П.
Представники:
Від позивача Плевако Н.А., довіреність №09/765 від 11.08.2008 р.
Від відповідачів: 1) Солоха С.М.., довіреність №1839/05-26 від 04.12.2008 р.
2) Холявка Ю.В., довіреність №34 від 06.03.2009 р.;
У засіданні брали участь: Секретар судового засідання Балясна В.С.
СУТЬ СПОРУ: Позивач просить суд розірвати договір оренди земельної ділянки, який 15 березня 2006 року було посвідчено приватним нотаріусом Сумського міського нотаріального округу К.Д. Рибалкою, зареєстровано в реєстрі за №1318, затверджено рішенням Сумської міської ради від 29.03.2006 року №1685-МР та зареєстровано в Сумському міському реєстраційному відділенні Сумської регіональної філії Державного підприємства «Центр земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах», про що у державному реєстрі земель вчинено запис від 27 квітня 2006 р. за №040661200978; зобов'язати другого відповідача внести в Державний реєстр земель інформацію про дострокове розірвання зазначеного Договору оренди земельної ділянки, а також стягнути з відповідачів судові витрати по справі.
Перший відповідач подав суду клопотання про припинення провадження у справі від 20.03.2009 р. №1312/05-07 та №1310/05-07.
Другий відповідач подав суду письмовий відзив №07-09/162 від 23.02.2009 р., в якому проти задоволення позовних вимог не заперечував, посилаючись на те, що він не є стороною по спірному договору оренди земельної ділянки та не має жодних претензій до позивача.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників позивача і відповідачів, суд встановив:
Враховуючи необхідність часу для вивчення поданих представником першого відповідача клопотань та доданих до них доказів, а також те, що для вирішення справи по суті у сторін необхідно витребувати додаткові документи та пояснення, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Відкласти розгляд справи на 01.04.2009 р. о 12 год. 20 хв., який відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: 40011, м. Суми, проспект Шевченка, 18/1, каб. 320, 3-й поверх.
2. Зобов'язати другого відповідача подати суду положення про Сумську регіональну філію Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах».
3. Попередити сторони, що у випадку не прибуття сторін у судове засідання та не подання витребуваних господарським судом документів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами ( ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).
4. Представникам сторін для участі в судовому засіданні мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
Суддя Н.П. ЛУГОВА