Єдиний унікальний номер 341/972/13-ц
Номер провадження 2/341/506/13
20 серпня 2013 року Галицький районний суд Івано-Франківської області в складі:
головуючої-судді Юсип І.М.
секретаря Король І.Л.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Галичі цивільну справу за позовом ПАТ КБ "Приватбанк" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, -
15.04.2013 року ПАТ КБ "Приватбанк" звернувся з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Ухвалою Галицького районного суду від 23.04.2013 року провадження у справі відкрито і призначено до розгляду в судовому засіданні на 17.05.2013 року.
В судове засідання 17.05.2013 року представник позивача не з'явився, хоча про день, час та місце розгляду справи був повідомлений в установленому законом порядку, про що свідчить супровідний лист.
Справа розглядом відкладена на 06.06.2013 року на 10 год. 00 хв.
06.06.2013 року представник позивача вдруге в судове засідання не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про розгляд справи, про що свідчить поштове повідомлення про отримання виклику, про причини своєї неявки суд не повідомив.
Справа розглядом відкладено на 21.06.2013 року на 10 год. 00 хв. Розгляд справи призначено на 20.08.2013 року в зв'язку з відрядженням головуючого в справі.
В судове засідання 20.08.2013 року представник позивача повторно не з'явився, хоча про день, час та місце розгляду справи був повідомлений в установленому законом порядку, про причини своєї неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за їх відсутності не подав.
Таким чином, в силу ч.2 ст.77 ЦПК України, суд визнає, що позивач повторно не з'явився до суду без поважних причин.
Відповідно до вимог ч.3 ст.169, п.3 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
На підставі вищенаведеного, керуючись ч.3 ст.169, п.3 ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України,-
Позовну заяву ПАТ КБ "Приватбанк" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Івано-Франківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня проголошення ухвали поданням апеляційної скарги.
У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Суддя:І. М. Юсип