ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10
про залишення позовної заяви без руху
12 серпня 2013 року № 813/6241/13-а
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Потабенко В.А., ознайСуддя Львівського окружного адміністративного суду Потабенко В.А., перевіривши матеріали адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «ВЕЕМ-Будсервіс» до Державної податкової інспекції у Личаківському районі м. Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,-
ТзОВ «Компанія «ВЕЕМ-Будсервіс» звернулося до ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 12.12.2012 року № 0004252320/19195 та № 4242320/19196.
Згідно ч. 3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Позивачем до позовної заяви долучено документ про сплату судового збору, котрий, у відповідності до довідки Львівського окружного адміністративного суду від 09.08.2013 року, уже було долучено до іншої позовної заяви, поданої до Львівського окружного адміністративного суду (справа № 813/4121/13-а).
У відповідності до п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України "Про судовий збір", судовий збір справляється за подання до суду позовної заяви та іншої заяви, передбаченої процесуальним законодавством.
Тобто, за подання кожної позовної заяви судовий збір справляється окремо.
Відтак, позивачем до позовної заяви, всупереч вимогам ч. 3 ст. 106 КАС України, не було подано документу про сплату судового збору.
За таких обставин позовну заяву належить залишити без руху, а позивачу надати строк для усунення недоліку, у відповідності до ч. 1 ст. 108 КАС України.
Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України, суддя
позовну заяву залишити без руху.
Позивачу надати строк до 27 серпня 2013 року для усунення вказаного в мотивувальній частині ухвали недоліку шляхом долучення до позовної заяви квитанції про сплату судового збору у встановленому розмірі.
Роз'яснити, що у випадку неусунення в установлений термін недоліку, позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Потабенко В.А.