21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua
28 грудня 2006 р. Справа № 5/354-06
за заявою :Управління Пенсійного фонду України у Шаргородському р-ні Вінницької області
до: Сільськогосподарського виробничого кооперативу “Андріївський», с. Андріївка Шаргородського р-ну Вінницької області
про визнання банкрутом
Суддя Бенівський В.І.
Господарським судом Вінницької області здійснюється провадження у справі № 5/354-06
12.10.06 р. винесено постанову про визнання боржника банкрутом та призначено ліквідатором Вінницький обласний сектор з питань банкрутства.
26.12.06 р. до суду подано клопотання Вінницького обласного сектора з питань банкрутства про перехід до загальної процедури банкрутства, в зв'язку з виявленням майна боржника та заміну ліквідатора ліцензованим арбітражним керуючим.
Керуючись ст. 3-1, 23-34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 115 ГПК України, -
Перевести провадження у справі № 5/354-06 на загальний порядок процедури банкрутства, передбачений Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Припинити повноваження ліквідатора - ВІнницького обласного сектора з питань банкрутства.
Призначити ліквідатором арбітражного керуючого Бойка Сергія Васильовича (21050, м. Вінниця, вул. Козицького, 46, тел. 8(067)989-46-43)
Ухвалу направити кредиторам, боржнику, арбітражному керуючому Бойко С.В., ВІнницькому обласному сектору з питань банкрутства. .
.
Суддя Бенівський В.І.