Справа № 522/4245/13
Номер провадження 2/522/6868/13
09 липня 2013 року м. Одеса
Приморський районний суд м. Одеси в складі:
Головуючого - судді Суворової О.В.,
при секретарі - Бондаренко Т.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Одесі клопотання представника ОСОБА_1 про об'єднання позовів в одне провадження позову ОСОБА_1 до житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія», за участю третіх осіб Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради про припинення права користування земельною ділянкою та визнання права користування земельною ділянкою, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/4245/13ц та позову житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія» до ОСОБА_1 про визнання недійсним та скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/11453/13ц, -
У провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія», за участю третіх осіб Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради про припинення права користування земельною ділянкою та визнання права користування земельною ділянкою.
2 липня 2013 року представник ОСОБА_1 ОСОБА_2 звернувся до суду з клопотанням, яким просить об'єднати в одне провадження позов ОСОБА_1 до житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія», за участю третіх осіб Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради про припинення права користування земельною ділянкою та визнання права користування земельною ділянкою, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/4245/13ц та позов житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія» до ОСОБА_1 про визнання недійсним та скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/11453/13ц.
Представник ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, про дату час та місце розгляду справи сповіщений належним чином, у клопотанні просив розглянути його за його відсутності.
Представник житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія» у судовому засіданні проти задоволення клопотання заперечував.
Представник третьої особи - Одеської міської ради у судове засідання не з'явився, про дату час та місце розгляду справи сповіщений належним чином.
Представник третьої особи - Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради у судовому засіданні залишила питання щодо вирішення клопотання на розсуд суду.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд вважає, що клопотання представника ОСОБА_1 підлягає задоволенню з огляду на наступне.
Житлово-будівельний кооператив «Чорноморець Аркадія» звернувся до Приморського районного суду м. Одеси з позовною заявою до ОСОБА_1 про визнання недійсним та скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності серії САЕ № 669204 від 28 травня 2012 року, виданого Виконавчим комітетом Одеської міської ради.
В межах даного позову ЖБК «Чорноморець Аркадія» оспорюється державна реєстрація свідоцтва про право власності, факт наявності якого у ОСОБА_1 є підставою для звернення ОСОБА_1 до суду в межах даної справи.
Ухвалою від 15 травня 2013 року (с. Суворова О.В.) було відкрито провадження по справі за даним позовом.
Відповідно до ч. 1 ст. 126 ЦПК України, суддя під час відкриття провадження у справі, підготовки справи до судового розгляду або суд під час її розгляду мають право постановити ухвалу про об'єднання в одне провадження кількох однорідних позовних вимог за позовами одного й того самого позивача до одного й того самого відповідача чи до різних відповідачів або за позовом різних позивачів до одного й того самого відповідача.
Враховуючи той факт, що предмет розгляду даної справи та справи № 522/11453/13ц є взаємопов'язаними, суд вважає за доцільне розглянути їх у одному провадженні.
Таким чином, суд доходить до висновку про обґрунтованість клопотання представника ОСОБА_1 та наявність підстав для його задоволення.
Керуючись ст.ст. 126, 208-210 ЦПК України, суд -
Клопотання представника ОСОБА_1 про об'єднання позовів в одне провадження позову ОСОБА_1 до житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія», за участю третіх осіб Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради про припинення права користування земельною ділянкою та визнання права користування земельною ділянкою, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/4245/13ц та позову житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія» до ОСОБА_1 про визнання недійсним та скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/11453/13ц - задовольнити.
Об'єднати в одне провадження позов ОСОБА_1 до житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія», за участю третіх осіб Одеської міської ради, Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради про припинення права користування земельною ділянкою та визнання права користування земельною ділянкою, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/4225/13ц та позов житлово-будівельного кооперативу «Чорноморець Аркадія» до ОСОБА_1 про визнання недійсним та скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності, який розглядається Приморським районним судом м. Одеси в межах справи № 522/11453/13ц.
Присвоїти об'єднаній справі № 522/4245/13-ц.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Суворова О.В.
09.07.2013