Номер провадження № 22-ц/785/6516/13
Головуючий у першій інстанції: Роїк Д.Я.
Доповідач: Вадовська Л. М.
26.07.2013 року м. Одеса
Суддя колегії суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Одеської області Вадовська Л.М., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 11 грудня 2012 року в справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням, вселення, зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, -
Апеляційна скарга на рішення Малиновського районного суду м. Одеси від11 грудня 2012 року в справі за вищеназваним позовом надіслана поштою на адресу суду 18 травня 2013 року, зареєстрована в суді 22 травня 2013 року.
Строк апеляційного оскарження дотримано з наступних підстав.
Встановлено, що рішення у справі ухвалено 11 грудня 2012 року. ОСОБА_2 не була присутня у судовому засіданні під час проголошення рішення.
У відповідності до частини 1 статті 294 ЦПК України особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. На порушення вимог статті 222 ЦПК України, суд копію рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 11 грудня 2012 року ОСОБА_2 не надсилав. Після звернення до голови суду з приводу отримання копії рішення, апелянтом копію вказаного судового рішення отримано 8 травня 2013 року, апеляційну скаргу подано 18 травня 2013 року (а.с.105-110,111). Тобто, у сенсі положень статті 294 ЦПК України апеляційна скарга є такою, що подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 ЦПК України. Судовий збір сплачено.
Апеляційне провадження у справі підлягає відкриттю.
В порядку підготовки справи до розгляду необхідно виконати вимоги статей 298, 301 ЦПК України.
Керуючись ст.297 ЦПК України , -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Малиновського районного суду м. Одеси від 11 грудня 2012 року в справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням, вселення, зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.
Копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Суддя Л.М.Вадовська