Ухвала від 17.07.2013 по справі 817/1591/13-а

УХВАЛА

17 липня 2013 року Справа № 817/1591/13-а м. Рівне

Рівненський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Дудар О.М., за участю секретаря судового засідання Сисун Н.В., сторін та інших осіб, які беруть участь у справі:

позивача: не прибув,

відповідача: представник Горовенко О.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом:

суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_2

доДубенської об'єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби

про визнання нечинним наказу,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває адміністративна справа за позовом суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_2 до Дубенської об'єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби про визнання нечинним наказу від 15.04.2013 №258 про проведення планової документальної виїзної перевірки.

Позивач у судове засідання 29.05.2013 та 17.07.2013 не прибув, про причини неприбуття суд не повідомив, про дату, час і місце судового розгляду повідомлений належним чином (а.а.с.14,18). Клопотань позивача про відкладення розгляду справи, про розгляд справи за відсутності представника та інформації про причини неприбуття в судове засідання до суду не надходило.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

За таких обставин, враховуючи повторне неприбуття позивача у судове засідання, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без розгляду.

Керуючись ч.3 ст.128, п.4 ч.1 ст.155, ст.165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_2 до Дубенської об'єднаної державної податкової інспекції Рівненської області Державної податкової служби про визнання нечинним наказу від 15.04.2013 №258 про проведення планової документальної виїзної перевірки залишити без розгляду.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя Дудар О.М.