Справа № 740/2655/13-п
Провадження 3/740/1247/13
10 липня 2013 року м.Ніжин
. Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської обл.
в складі :головуючого - судді Кобилецького І.Ф.,
при секретарі - Павленко О.В.,
розглянувши адміністративний протокол який надійшов з Ніжинського МВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця с. Крути Ніжинського району Чернігівської області, гр. України, українця, ІНФОРМАЦІЯ_2, не одруженого, не працюючого, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, по ст.187ч.2 КУпАП ,-
15.06.2013 року, в 22.30 год., ОСОБА_1, у відношенні якого постановою Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 19 лютого 2013 року встановлено адміністративний нагляд строком на один рік, і якому, згідно встановлених обмежень, заборонено виходити з будинку (квартири) з 21 години до 5 години, був відсутнім за місцем свого проживання в ІНФОРМАЦІЯ_4, чим порушив правила адміністративного нагляду.
ОСОБА_1 цього в суді не заперечував і пояснив, що він був на роботі і тому запізнився.
Його вина в скоєнні правопорушення підтверджується матеріалами справи.
ОСОБА_1 на протязі року вже притягувався судом до адміністративної відповідальності по ч.1 ст.187 КУпАП.
Керуючись ст. 284 КУпАП ,-
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 187ч.2 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 ( сто сімдесят ) гривень.
Відповідно до ч.1ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п"ятнадцять днів з дня вручення йому копі постанови про накладення штрафу.
Відповідно до ст. 308 КУпАП у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений ч.1ст.307 КУпАП, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, тобто 340 ( триста сорок ) гривень.
На постанову може бути подана апеляційна скарга, на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Чернігівської області через Ніжинський міськрайонний суд.
Суддя : Кобилецький І.Ф. .