Справа № 1316/4793/12
Провадження № 2/1316/2496/12
"10" червня 2013 р. Пустомитівський районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Мусієвського В.Є.,
при секретарі Гук О.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Пустомити цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості,-
В судове засідання, призначене на 11 год. 00 хв. 06 червня 2013 року сторони по справі не з'явилися, не повідомили суд про причини своєї неявки, хоча про час та місце слухання справи були повідомлені належним чином.
У відповідності до ст. 197 ЦПК України у зв'язку з неявкою всіх учасників процесу фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Враховуючи неявку сторін, керуючись ст.ст. 169, 208 та 210 ЦПК України, суд, -
Судове засідання по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості відкласти на 04 липня 2013 року о 14 год. 00 хв.
Викликати в судове засідання сторони. Попередити сторони про наслідки повторної неявки в судове засідання.
СуддяОСОБА_4