05 квітня 2013 р.Справа № 1804/2а-975/11
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Перцова Т.С., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м. Глухові на постанову Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 15.03.2011 р. по справі № 1804/2а-975/11
за позовом ОСОБА_1
до Управління Пенсійного фонду України в м. Глухові
про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни",
Постановою Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 15.03.2011р. задоволено позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Глухові про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни" .
На зазначену постанову суду Управління Пенсійного фонду України в м. Глухові подало апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м. Глухові на постанову Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 15.03.2011 р. по справі № 1804/2а-975/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Глухові про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни".
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Перцова Т.С.