2-о/532/3837/11
Справа № 2-о-124/11
Іменем України
"17" лютого 2012 р.
Ленінський районний суд м. Донецька у складі:
головуючого судді: Трофименко Л. Р.
при секретарі: Шаповаловій О. С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду, -
28 липня 2011 р. по справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: СГІРФО Ленінського РВ ДМУ УМВС України в Донецькій області, про встановлення факту проживання на території України, було ухвалено рішення, яким позовні вимоги було задоволено у повному обсязі та встановлено факт постійного мешкання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки Вірменії, на території України з січня 1991 року по наступний час.
На адрес суду надійшла заява ОСОБА_1 про внесення виправлень у судове рішення, а саме: у тексті рішення суду було допущено описку -вказано, що вона 22 січня 1992 року вийшла заміж за ОСОБА_2 та відразу з чоловіком приїхала мешкати в Україну, однак, шлюб вона уклала 22 січня 1991 року, що підтверджено копією свідоцтва про укладення шлюбу, яка знаходиться в матеріалах справи.
У судове засідання сторони не з'явилися, про день слухання справи повідомлені належним чином.
На підставі ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Таким чином суд вважає за необхідне виправити описку, яку було допущено у рішенні суду від 28 липня 2011 р.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, -
Виправити описку, яку було допущено у рішенні суду від 28 липня 2011 р. по цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: СГІРФО Ленінського РВ ДМУ УМВС України в Донецькій області, про встановлення факту проживання на території України.
Правильним вважати дату укладення шлюбу заявниці «22 січня 1991 року».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня її проголошення, а особами, які не були присутні під час оголошення ухвали протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Ухвалу надруковано суддею у нарадчій кімнаті.
Суддя: Л. Р. Трофименко