ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1
про повернення позовної заяви
м. Київ
05 липня 2013 року№ 826/8830/13-а
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Донець В.А., розглянувши позовну заяву
ОСОБА_1
доКабінету Міністрів України
про визнання нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 року №231 "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства",
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 червня 2013 року позовну заяву ОСОБА_1 про визнання нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 року №231 "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" залишено без руху, як таку, що не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України та надано позивачу п'ять днів з дня наступного за днем отримання ухвали про залишення позовної заяви без руху для усунення недоліків позовної заяви.
Поштове відправлення з ухвалою суду від 11 червня 2013 року про залишення позовної заяви без руху, отримане відповідачем особисто 16 червня 2013 року, що підтверджується наявним у матеріалах справи рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення з відміткою про отримання.
Станом на 04 липня 2013 року, з урахуванням часу на поштовий обіг, позивач недоліків позовної заяви не усунув, клопотання про продовження строку для усунення недоліків позовної заяви до суду не надходило.
За таких обставин позовна заява ОСОБА_1 підлягає поверненню на підставі пункту 1 частини третьої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, за яким позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Керуючись пунктом 1 частини третьої статті 108, статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, -
Повернути позовну заяву ОСОБА_1 про визнання нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 року №231 "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства".
Копію ухвали про повернення позовної заяви надіслати позивачу разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами.
Роз'яснити позивачеві, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 185-187 цього Кодексу шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні, або проголошено в судовому засіданні вступну та резолютивну частини ухвали, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.А. Донець