Рішення від 07.06.2013 по справі 548/1008/13-ц

Справа № 548/1008/13-ц

Провадження № 2/548/344/13

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07.06.2013 р. Хорольський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого судд - Старокожко В.П.

при секретарі - Листопад В.Л.,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду м. Хорол цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу.

В заяві вказує, що перебуває з відповідачем у шлюбі, зареєстрованому 27 листопада 2009 року у Булавинській селищній раді м. Єнакієве Донецької області.

Від шлюбу сторони мають дитину: сина - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Подружні стосунки між ними не склалися через те, що в них різні характери, погляди на подружнє життя, подружжя перестали розуміти одне одного. Шлюбні відносини на день подачі заяви до суду між ними припинено, тому просить суд шлюб розірвати.

У попереднє засідання сторони не з'явились, а у своїх заявах до суду просили розглянути праву по суті без їх участі, а позов задоволити.

Виходячи з того, що позивачка позовні вимоги підтримала, а відповідач їх визнав, то ухвалення судового рішення, відповідно до ст. 130 ч.4,174 ЦПК України, було проведено у попередньому судовому засіданн

Розглянувши матеріали справи, дослідивши наявні докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню..

Як встановлено в судовому засіданні, сторони проживають разом, але шлюбні відносини не підтримують і відновлювати сімейні стосунки наміру не мають. Вказане свідчить, що подальше проживання подружжя і збереження їхнього шлюбу суперечить інтересам кожного з них.

Тому, суд вважає, відповідно до ст.112 СК України шлюб між сторонами слід розірвати.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.105,110,112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10,11,60, 130 ч.4, 158, 159, 174, 208, 212-215 ЦПК України, суд , -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу задовольнити повністю.

Шлюб між ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який згідно свідоцтва про одруження серія НОМЕР_1 зареєстрований у Булавинській селищній раді м. Єнакієве Донецької області, 27 листопада 2009 року, актовий запис № 59 - розірвати.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області шляхом подачі через Хорольський районний суд апеляційної скарги протягом 10 днів з дня його проголошення, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення - протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий: Старокожко В.П.

Попередній документ
32148571
Наступний документ
32148573
Інформація про рішення:
№ рішення: 32148572
№ справи: 548/1008/13-ц
Дата рішення: 07.06.2013
Дата публікації: 03.07.2013
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хорольський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (07.06.2013)
Результат розгляду: заяву задоволено повністю
Дата надходження: 28.05.2013
Предмет позову: розірвання шлюбу