Справа № 708/777/13-п
Номер провадження № 3/708/231/13
20 червня 2013 року
Суддя Чигиринського районного суду Черкаської області Ткаченко С.Є., розглянувши матеріали, які надійшли з Чигиринського РВ УМВС України в Черкаській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, по ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
11 травня 2013 року ОСОБА_1, відносно якого встановлено адміністративний нагляд, не з"явився на реєстрацію до Чигиринського РВ УМВС, чим порушив правила адміністративного нагляду.
ОСОБА_1 вину у скоєному визнав та пояснив, що перебував на той час на роботі у ПП "Бондаренка" і не зміг з"явитися до міліції.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що винність порушника знайшла своє підтвердження.
Так, вина ОСОБА_1 підтверджується його поясненням, протоколом про адміністративне правопорушення серії ЧК № 000087 від 11 травня 2013 року, постановою судді Чигиринського районного суду від 16.08.2012 року про встановлення адміністративного нагляду, письмовим поясненням ОСОБА_2, а також іншими матеріалами справи.
Згідно до постанови судді Чигиринського районного суду від 28.05.2013 року ОСОБА_1 вже притягувався до адміністративної відповідальності по ч. 2 ст. 187 КУпАП за порушення правил адміністративного нагляду та на нього було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двохсот чотирьох гривень.
А тому вбачаю в його діях ознаки повторного протягом року після накладення адміністративного стягнення порушення правил адміністративного нагляду у вигляді порушення вимоги періодично з"являтися до чергової частини Чигиринського РВ УМВС, за що передбачена відповідальність по ч.2 ст.187 КУпАП.
Враховуючи викладені обставини, особу порушника, скоєне ним,відсутність помякшуючих та обтяжуючих обставин, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу.
На підставі викладеного та, керуючись ч.2 ст. 187 , ст. ст. 283, 284 КУпАП,
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП, та призначити йому стягнення у вигляді штрафу в розмірі двохсот п'ятдесяти п"яти гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Ткаченко С.Є.