Ухвала від 25.06.2013 по справі 500/3782/13-к

Справа № 500/3782/13-к

Провадження № 1-кп/500/184/13

УКРАЇНА
УХВАЛА

про повернення обвинувального акта прокурору

25 червня 2013 року

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області у складі:

головуючого - судді Волкова Ю.Р.,

при секретарі - Кріпакової К.Т.,

за участю прокурора - Чабан Є.А.,

обвинуваченого - ОСОБА_1,

розглянувши в підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Ізмаїлі обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань за № 12013170150002330 від 11 травня 2013 року відносно

ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_3 року у місті Ізмаїл Одеської області, громадянина України, українця, з неповною вищою освітою, одруженого, не працюючого, який зареєстрований та проживає за адресою АДРЕСА_1 раніше не судимого, запобіжний захід не обирався

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч. 2 КК України, який надійшов до Ізмаїльського міськрайонного суду 14 червня 2013 року від Ізмаїльського міжрайонного прокурора Дзебко Е.Г.,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою від 17 червня 2013 року було призначено підготовче судове засідання за обвинувальним актом у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч. 2 КК України.

В підготовчому судовому засіданні учасники судового провадження висловили думку про можливість призначення судового розгляду.

Суд, розглянувши обвинувальний акт з долученими до нього додатками, заслухавши думку учасників судового провадження, вважає, що на підставі п. 3 ч. 3 ст. 314 КПК України обвинувальний акт підлягає поверненню прокурору у зв'язку з тим, що він складений з порушенням вимог КПК України.

В порушення вимог п. 5 ч. 2 ст. 291 КПК України в обвинувальному акті невірно зазначена правова кваліфікація правопорушення, у вчиненні якого обвинувачується ОСОБА_1, а саме зазначено що він завдав легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров'я без посилання на те, що ці дії були умисними, що є невід'ємною стороною для настання кримінальної відповідальності, або вчинені по необережності, що виключає провадження по справі.

Крім того, згідно даних реєстру матеріалів досудового розслідування в даному кримінальному провадженні була призначена судово-медична експертиза, проте відсутні дані про долучення до матеріалів кримінального провадження висновку експерта.

Від учасників судового провадження клопотань про обрання заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі запобіжного заходу щодо ОСОБА_1. не надійшло.

Керуючись ст. 314 КПК України,

УХВАЛИВ:

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч. 2 КК України повернути прокурору Ізмаїльської міжрайонної прокуратури для усунення виявлених недоліків в строк п'ять діб з моменту набрання ухвалою законної сили.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області протягом 7 діб з моменту проголошення, а обвинуваченим у той же самий термін з моменту вручення йому копії ухвали.

Суддя

Попередній документ
32025806
Наступний документ
32025808
Інформація про рішення:
№ рішення: 32025807
№ справи: 500/3782/13-к
Дата рішення: 25.06.2013
Дата публікації: 27.06.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти життя та здоров'я особи; Умисне легке тілесне ушкодження