Справа № 522/1394/13-ц
Провадження № 2/522/6196/13
Іменем України
« 14» червня 2013 року
Приморський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого - судді Погрібного С.О.
за секретаря - Малини-Муравенко В.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Одесі цивільну справу за позовом Одеської міської ради до ОСОБА_1 за участю третьої особи Приморської районної адміністрації Одеської міської ради про приведення об'єкту у первинний стан, -
Позивач повторно в судове засідання не з'явився, про дату, час і місце слухання справи повідомлявся належним чином, про що свідчать наявні в матеріалах справи поштові повідомлення про вручення судових повісток, про причини неявки суд не повідомив, заяву про розгляд справи за його відсутності не подавав.
Відповідно до п.3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, СУД -
Позовну заяву Одеської міської ради до ОСОБА_1 за участю третьої особи Приморської районної адміністрації Одеської міської ради про приведення об'єкту у первинний стан - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали у порядку ст. 296 ЦПК України.
СУДДЯ С.О. ПОГРІБНИЙ
14.06.2013