Справа №764/5188/13-ц
Провадження 2-н/764/446/2013
Категорія 1
Ленінський районний суд м. Севастополя
13 червня 2013 року
Суддя Ленінського районного суду міста Севастополя Фисюк О.І., розглянувши заяву Комунального підприємства «Севміськводоканал» Севастопольської міської Ради про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості за послуги водопостачання і водовідведення в порядку ст. 95 ЦПК України,
Відповідно до ст. ст. 525, 526 Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст.3,95,96,98 Цивільного процесуального кодексу України,
1. Стягнути солідарно з ОСОБА_1 (ІНН НОМЕР_1), ОСОБА_2 (ІНН НОМЕР_2), які проживають та зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1, на користь Комунального підприємства «Севміськводоканал» Севастопольської міської Ради (юридична адреса: м. Севастополь, вул. Адмірала Октябрьского, 4, код ЄДРПОУ 03358274, МФО 324742, р/р 260010115248 ПАТ Банк «Морський») заборгованість за послуги водопостачання і водовідведення за період з 01.12.2011 р. по 31.03.2013 р. у розмірі 2391 грн. (дві тисячі триста дев'яносто одна) грн. 61 коп.
2. Стягнути солідарно з ОСОБА_1 (ІНН НОМЕР_1), ОСОБА_2 (ІНН НОМЕР_2), які проживають та зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 на користь Комунального підприємства «Севміськводоканал» Севастопольської міської Ради (юридична адреса: м. Севастополь, вул. Адмірала Октябрьского, 4, код ЄДРПОУ 03358274, МФО 324742, р/р 260010115248 ПАТ Банк «Морський») судовий збір в розмірі 114 (сто чотирнадцять) грн. 70 коп.
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя (підпис)
Згідно з оригіналом:
Суддя Ленінського
районного суду м. Севастополя О.І. Фисюк
Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі не надходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 105-1 ЦПК України).
Пред'явити судовий наказ до виконання у строк один рік з моменту набрання чинності.
Судовий наказ набрав чинності «_____» _____________ 2013 р.
Судовий наказ видано «______» _______________ 2013 р.
Суддя