Україна
Донецький окружний адміністративний суд
про зупинення провадження в справі
31 травня 2013 року Справа № 805/6080/13-а
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Донецький окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Дмитрієва В.С., при секретарі судового засідання Гаджієвій Г.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом прокурора м. Макіївки в інтересах Макіївської міської ради до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Донецькій області, третя особа - ОСОБА_1 про визнання дій протиправними та скасування реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації від 16.08.2012 № ДЦ 14212141879, -
Прокурор м. Макіївки звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом в інтересах Макіївської міської ради до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Донецькій області, третя особа - ОСОБА_1 про визнання дій протиправними та скасування реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації від 16.08.2012 № ДЦ 14212141879.
В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про зупинення провадження у справі для надання додаткових доказів, а саме: копії звернення голови правління ОСББ «Буревісник», довідки про проведення перевірки за вказаним зверненням.
Представник позивача, представник відповідача та третя особа у судовому засіданні не заперечували проти зупинення провадження у справі.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд має право зупинити провадження у справі за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Враховуючи викладене, суд вважає, що клопотання прокурора є обґрунтованим та підлягає задоволенню, у зв'язку з чим провадження у справі підлягає зупиненню.
На підставі викладеного та керуючись ч. 2 ст. 156 КАС України, -
Клопотання прокурора - задовольнити.
Зупинити провадження в адміністративній справі за позовом прокурора м. Макіївки в інтересах Макіївської міської ради до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Донецькій області, третя особа - ОСОБА_1 про визнання дій протиправними та скасування реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації від 16.08.2012 № ДЦ 14212141879, до 06 червня 2013 року до 12-00 годин.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Дмитрієв В.С.