Справа № 29/257/1950/13
про визнання позовної заяви неподаною
10 червня 2013 року Суддя Київського районного суду міста Донецька Ополинська І.Г., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд-
Позивач звернувся до Київського районного суду м. Донецька з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Ухвалою Київського районного суду м. Донецька від 23 травня 2013 року зазначену заяву було залишено без руху, як ту, що не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК, про що позивачу було повідомлено та запропоновано усунути зазначені в ухвалі недоліки в строк до 10 червня 2013 року.
У встановлений термін недоліки позовної заяви відповідно до ухвали суду позивачем усунуті не були, всі фактичні обставини, що мають істотне значення по справі так і залишились не конкретизованими та не підтвердженими документально.
При таких обставинах, відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України дана заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Повернення цієї заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини , що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 121 ЦПК України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - вважати неподаною і повернути позивачеві.
Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано до Апеляційного суду Донецької області через Київський районний суд м. Донецька протягом п'яти днів з дня її проголошення, а в разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційну скаргу може бути подано протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Ополинська І.Г.