Ухвала від 10.06.2013 по справі 2а-14597/10/0519

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

10 червня 2013 року справа №2а-14597/10/0519

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Геращенко І.В., перевіривши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі міста Маріуполя Донецької області на постанову Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від 31 грудня 2010 року у справі № 2а-14597/10/0519 (головуючий І інстанції Степанова С.В.) за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі міста Маріуполя Донецької області про визнання бездіяльності незаконною та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від 31 грудня 2010 року у справі № 2а-14597/10/0519 позовні вимоги позивача до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі міста Маріуполя Донецької області про визнання бездіяльності незаконною та зобов'язання вчинити певні дії задоволені частково.

27 травня 2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Жовтневому районі міста Маріуполя Донецької області подана апеляційна скарга на постанову Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від 31 грудня 2010 року у справі № 2а-14597/10/0519.

Згідно п. 2 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України отримавши апеляційну скаргу, суддя-доповідач протягом трьох днів перевіряє її відповідність вимогам статті 187 цього Кодексу і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.

Частиною 2 статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України незалежно від поважності причини пропуску строку апеляційного оскарження суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у разі, якщо апеляційна скарга прокурора, органу державної влади, органу місцевого самоврядування чи іншого суб'єкта владних повноважень подана після спливу одного року з моменту оголошення оскаржуваного судового рішення.

Як вбачається з матеріалів справи, постанова Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від 31 грудня 2010 року, апеляційна скарга подана 27 травня 2013 року, тобто після спливу одного року.

За таких обставин згідно п. 3 ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.

На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 4 ст. 189, ст. 206, ст. 211, ст. 212, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі міста Маріуполя Донецької області на постанову Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області від 31 грудня 2010 року у справі № 2а-14597/10/0519 за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі міста Маріуполя Донецької області про визнання бездіяльності незаконною та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Суддя: І.В.Геращенко