Матеріал № 2-143/09
про повернення заяви позивачу
12 березня 2009 року м.Монастирище
Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської області Ротаєнко Д.С., розглянувши матеріали за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,
Позивач ІНФОРМАЦІЯ_1 року звернулася в суд із позовом до відповідача про розірвання шлюбу.
Дана позовна заява не відповідає вимогам ст.ст.119, 120 ЦПК України : не надано доказів для подання позову до суду - протиправної поведінки відповідача, відомостей про виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини, в зв"язку із чим на підставі ст.121 ЦПК України ухвалою суду вона залишена без руху і позивачу надано строк до ІНФОРМАЦІЯ_4 року для виправлення недоліків та роз»яснено наслідки невиконання ухвали.
Станом на ІНФОРМАЦІЯ_3 року позивачем недоліки позовної заяви не виправлено, в зв»язку із чим судом заява визнається на підставі ст.121 ЦПК України неподаною та підлягає поверненню позивачу.
Судові витрати підлягають поверненню позивачу на підставі ст.83 ЦПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.83,119,121,209 ЦПК України, суд
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу вважати неподаною та повернути ОСОБА_1 .
Повернути ОСОБА_1 судові витрати сплачені згідно квитанції НОМЕР_2 від ІНФОРМАЦІЯ_2 року ЗАТ комерційний банк «ПриватБанк» в сумі 8 гривень 50 коп та згідно квитанції НОМЕР_1 від ІНФОРМАЦІЯ_2 року ЗАТ комерційний банк «ПриватБанк» в сумі 7 гривень 50 коп.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області може бути подано протягом п»яти днів з дня її проголошення через Монастирищенський районний суд.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Черкаської області через Монастирищенський районний суд.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви, якщо заяву не було подано.
Суддя: Д.С.Ротаєнко