17 травня 2013 року м. Київ К-35091/10
Суддя Вищого адміністративного суду України Весельська Т.Ф., після проведення дій з підготовки до касаційного розгляду адміністративної справи за позовом прокурора Рівненського гарнізону в інтересах громадянина ОСОБА_1 до військової частини А1358 Міністерства оборони України про стягнення грошової компенсації замість речового майна, -
установив:
Суддею, згідно статті 215 КАС України, проведені необхідні дії з підготовки справи до касаційного розгляду, а саме: з'ясовано склад осіб, які беруть участь у справі; разом з копіями ухвал про відкриття касаційного провадження їм направлено інформацію щодо процесуальних прав та обов'язків.
Оскільки особи, які беруть участь у справі, не заявили клопотання про вирішення справи за їх участю в судовому засіданні, суддя приходить до висновку про необхідність призначити справу до касаційного розгляду у порядку письмового провадження.
Керуючись статтею 215 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Закінчити підготовку до касаційного розгляду справи за позовом прокурора Рівненського гарнізону в інтересах громадянина ОСОБА_1 до військової частини А1358 Міністерства оборони України про стягнення грошової компенсації замість речового майна та призначити її до розгляду у порядку письмового провадження на 22 травня 2013 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Т.Ф. Весельська