"24" лютого 2009 р.
Справа № 8/19/09
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області, у складі судді Гриньової-Новицької Т.В.,
при секретарі Барановій О.В.,
за участю представників:
позивача - Соболєвої І.О., дов. № 1-11/358 від 16.12.2008р.,
відповідача -Квасівка О.О., голова,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Веселинівського районного споживчого товариства,
57000, смт. Веселинове, вул. Леніна, 2;
м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 49,
до Варюшинської сільської ради Веселинівського району Миколаївської області,
57047, с. Варюшине, вул. Світанкова, 12,
про визнання права власності, -
Веселинівським районним споживчим товариством пред'явлено позов до Варюшинської сільської ради Веселинівського району Миколаївської області про визнання за Веселинівським ТПКП Веселинівського РСТ права власності на об'єкти нерухомості: с. Новий Городок, вул. Центральна, 72-а та с. Варюшине, вул. Тополина, 25.
У судовому засіданні встановлено, що рішення з даного господарського спору може вплинути на права або обов'язки радгоспу “Виноградна долина» щодо однієї з сторін, у зв'язку з цим, суд вважає за необхідне, з власної ініціативи, залучити останнього до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.
Також, під час розгляду спору виникла необхідність витребувати нові докази. У зв'язку з цим позивач звернувся до суду з клопотанням про продовження строку вирішення спору. Відповідач погодив клопотання позивача. За таких обставин клопотання позивача про продовження строку вирішення спору, погоджене з відповідачем, підлягає задоволенню, а строк вирішення спору - продовженню.
Керуючись ст. ст. 22, 27, 38, 56, 69, 77, 86 ГПК України, господарський суд, -
Задовольнити клопотання позивача.
Продовжити строк вирішення спору.
Залучити радгосп “Виноградна долина» (Миколаївська область, Веселинівський райн, с. Варюшине; ідентифікаційний код 00413995) до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.
Розгляд справи відкласти на 17 березня 2009 року о 11 год. 20 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал засідань № 912.
Зобов'язати позивача -в термін до 13.03.2009р. направити третій особі копію позовної заяви і доданих до неї документів, докази надсилання надати суду; уточнити позовні вимоги, зазначивши яке право позивача, і яким чином порушено відповідачем; письмові пояснення стосовно вимог про визнання права власності не за позивачем, а за Веселинівським ТПКП Веселинівського РСТ, його структурним підрозділом, який не є учасником даного процесу, визначити процесуальний статус Веселинівського ТПКП Веселинівського РСТ; письмово уточнити позовні вимоги, зокрема вказати характеристики об'єктів, на які позивач просить визнати право власності; вказати норми процесуального права, на яких ґрунтуються позовні вимоги про визнання права власності;
Зобов'язати третю особу -радгосп “Виноградна долина» -в термін до 13.03.2009р. надати пояснення по справі із викладенням своєї правової позиції щодо предмету позову.
Зобов'язати комунальне підприємство “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» -в термін до 13.03.2009р. надати відомості щодо власників об'єктів нерухомості, розташованих за адресами: с. Новий Городок, вул. Центральна, 72-а; с. Варюшине, вул. Тополина, 25.
Копію даної ухвали направити сторонам у справі, третій особі та комунальному підприємству “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації».
Визнати обов'язковою явку сторін і третьої особи у судове засідання.
Суддя
Т.В.Гриньова-Новицька