Ухвала від 13.12.2006 по справі 334/17-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, місто Київ, вул. Комінтерну, 16 230-31-77

УХВАЛА

"13" грудня 2006 р. Справа № 334/17-06

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне

підприємство "Юк - Постачання"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Цемлайн"

про стягнення 73196,40 грн.

Суддя Суховий В.Г.

Представники:

позивача: Скопцова В.З., Подшебякіна О.М.;

відповідача: не з'явився.

Обставини справи:

В провадженні господарського суду Київської області знаходиться справа № 334/17-06 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне підприємство "Юк - Постачання" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Цемлайн" про стягнення 73196,40 грн. заборгованості.

Відповідач подав заяву від 08.12.2006р., в якій він просить відкласти розгляд справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційне підприємство "Юк - Постачання" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Цемлайн" про стягнення 73196,40 грн. на іншу дату у зв'язку з його відрядженням в м. Кривий Ріг.

У зв'язку з неявкою в судове засідання представника відповідача, неподанням сторонами витребуваних документів та враховуючи клопотання відповідача, керуючись ст.ст. 38, 77, 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 15.01.2007р. о 12:20.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, каб. 225.

2. Викликати в судове засідання повноважних представників сторін (із належним чином оформленими довіреностями).

3. Зобов'язати повторно позивача подати суду:

· проектно-кошторисну документацію, а також технічне завдання (п. 1.1 Договору підряду № 97/08стр від 15.08.2006);

· рахунок № 15 від 28.08.2006 (оригінал і засвідчену копію).

4. Попередити позивача про те, що згідно з п.5 ст.81 ГПК України господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з'явився на виклик у засідання господарського суду і його нез'явлення перешкоджає вирішенню спору.

5. Зобов'язати повторно відповідача подати суду: відзив на позов з документальним обґрунтуванням його висновків; свідоцтво про державну реєстрацію (оригінал і засвідчену копію); докази сплати суми боргу; письмові відомості щодо рахунків відповідача, відкритих в банківських установах.

6. Витребувані документи оформити відповідно до ст. 36 ГПК України.

7. Попередити сторони про відповідальність, передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України за неявку в судове засідання та невиконання вимог ухвали господарського суду, а також про те, що у разі невиконання вимог суду щодо надання доказів та неявки представників сторін в наступне судове засідання справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами згідно зі ст. 75 ГПК України.

8. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.

Суддя Суховий В. Г.

Попередній документ
314200
Наступний документ
314202
Інформація про рішення:
№ рішення: 314201
№ справи: 334/17-06
Дата рішення: 13.12.2006
Дата публікації: 23.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Київської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію