Ухвала від 24.05.2013 по справі 813/2383/13-а

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

24 травня 2013 року № 813/2383/13-а

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючої судді Гулкевич І.З.

за участю секретаря судового засідання Капустинської Н.М.

за участю:

представника позивача Андрейко О.В.

представника відповідачів Рождественської Л.П., Бучко О.З.

розглянувши у попередньому судовому з асіданні в залі суду у місті Львові справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівська ізоляторна компанія» до Державної податкової інспекції у Галицькому районі міста Львова Львівської області ДПС, Управління державної казначейської служби України у Галицькому районі міста Львова про стягнення бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за березень 2010 року,-

Встановив:

Позивач Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівська ізоляторна компанія»звернулась до Львівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Галицькому районі міста Львова Львівської області ДПС, Управління державної казначейської служби України у Галицькому районі міста Львова про стягнення бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за березень 2010 року .

Ухвалою суду від 29.03.2013 року провадження в адміністративній справі відкрито і справу призначено до розгляду в попередньому судовому засіданні.

У попередньому судовому засіданні суд:

- з'ясував питання про склад осіб, які братимуть участь у справі;

- визначив факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які з них визнаються сторонами, а які належить доказувати;

-з'ясував, якими доказами сторони обгрунтовують свої доводи чи заперечення, та встановив строки для їх надання;

-витребував долучив до матеріалів додаткові письмові докази;

- надав час сторонам ознайомитися з додатковими доказами.

Примирення між сторонами не відбулося.

Суд вважає, що підготовка справи до розгляду закінчена, а тому справа підлягає призначенню до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст. 111, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

Ухвалив:

Призначити справу до судового розгляду о 16 год 20 хв 24 травня 2013 року в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: 79018, м. Львів, вул.Чоловського, 2, зал судових засідань № 4.

Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає. .

Суддя Гулкевич І.З.

Попередній документ
31390589
Наступний документ
31390591
Інформація про рішення:
№ рішення: 31390590
№ справи: 813/2383/13-а
Дата рішення: 24.05.2013
Дата публікації: 27.05.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі: