Справа № 583/1637/13-ц
2-н/583/110/13
17 травня 2013 року м. Охтирка
Суддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області Сидоренко Р.В. розглянувши заву ТОВ „Брок - Енергія" в особі Охтирської філії ТОВ „Брок - Енергія" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за постачання теплової енергії, -
ТОВ „Брок - Енергія" в особі Охтирської філії ТОВ „Брок - Енергія" подав до суду заяву про видачу судового наказу, в якій просить видати судовий наказ про стягнення з боржника заборгованості за постачання теплової енергії в заявленому розмірі та судові витрати.
З Охтирського УДМС України в Сумській області надійшли відомості, що згідно діючої адресно - довідкової картотеки УДМС України в Сумській області ОСОБА_1 зареєстрованою та знятою з реєстраційного обліку не значиться, паспорт в Охтирському МВ не отримувала.
Відповідно до п.6 ст. 100 ЦПК України у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Відповідно до ч.2 ст. 101 ЦПК України відмова у прийнятті заяви про видачу судового наказу унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
На підставі викладеного, керуючись ст. 100, 101 ЦПК України, суд
У прийнятті заяви ТОВ „Брок - Енергія" в особі Охтирської філії ТОВ „Брок - Енергія" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за постачання теплової енергії про видачу судового наказу відмовити.
Повернути ТОВ „Брок - Енергія" в особі Охтирської філії ТОВ „Брок - Енергія" сплачені ними за платіжним дорученням № 51 від 16.04.2013 р. в Охтирське УК/ Охтирський район на рах. 31213206700013, код отримувача 37981563, ГУ ДКСУ у Сумській області м. Суми, МФО 837013, витрати у вигляді судового збору у розмірі 114,70 гривні.
Копію ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу з заявою та доданими до неї документами невідкладно надіслати заявнику.
Роз'яснити заявнику, що він має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Ухвала може бути оскаржена в Сумський апеляційний суд через Охтирський міськрайонний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Охтирського міськрайсуду
Сумської області Р.В.Сидоренко