Справа № 353/501/13-к
Провадження № 5/353/7/13
29 квітня 2013 року місто Тлумач
Суддя Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Гавриш Я.М.
розглянувши подання начальника Тлумацького РВ УМВС про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, з середньою спеціальною освітою, одруженого, на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, непрацюючого, судимого вироком Тлумацького районного суду Івано-Франківської області від 03.06.2011 року за ч.3 ст.185, ч.2 ст.304, ст.166, ч1 ст.126 КК України, із застосуванням ст.ст.69, 70 КК України до одного року шести місяців позбавлення волі, звільненого 08.06.2012 року по відбуттю покарання, -
Начальник Тлумацького РВ УМВС підполковник міліції Кавінський І.В. звернувся в суд із поданням про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 з тих підстав, що 08.06.2012 року ОСОБА_1 звільнився з місць позбавлення волі і його взято на профілактичний облік Тлумацьким РВ УМВС. Однак не зважаючи на профілактичні бесіди на шлях виправлення не став, почав вести антигромадський спосіб життя та скоювати правопорушення, за що 27.11.2012 року притягався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.173-2 КУпАП та 02.03.2013 року за ч.1 ст.175-1, ч.1 ст.178 КУпАП і йому виносилося попередження про можливість встановлення відносно нього адміністративного нагляду.
Представник Тлумацького РВ УМВС ДІМ Тлумацького РВ УМВС лейтенант міліції Дронів І.М. подання підтримав, з наведених у ньому підстав, просить його задовольнити.
При розгляді справи ОСОБА_1 ствердив, що звільнившись з місць позбавлення волі він був взятий на профілактичний облік Тлумацьким РВ УМВС. Через свою необачність двічі притягувався до адміністративної відповідальності, а саме: 27.11.2012 року за ч.1 ст.173-2 КУпАП до 68 грн. штрафу та 02.03.2013 року за ч.1 ст.175-1, ч.1 ст.178 КУпАП до попередження. В даний час він неофіційно працює у приватного підприємця в с. Хотимир Тлумацького району, який займається розведенням риби. По роду своєї діяльності час від часу змушений працювати вночі, а також за вказівкою приватного підприємця виїжджати за межі району з метою закупівлі риби. В нього на утриманні троє неповнолітніх дітей, дружина не працює. У випадку встановлення відносно нього обмежень передбачених п.п. «а», «в» ч.1 ст.10 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" його сім'я практично залишиться без засобів до існування.
Вислухавши пояснення учасників судового розгляду, дослідивши матеріали справи, вважаю, що відносно ОСОБА_1 слід встановити адміністративний нагляд, так як він будучи особою засудженою до позбавлення волі за умисні тяжкі злочини після відбуття покарання, не зважаючи на попередження працівників органів внутрішніх справ систематично порушував права інших громадян та вчиняв інші правопорушення.
На підставі наведеного, керуючись п."в" ст.3, ст.ст.4, 10 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі ", -
Встановити відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 адміністративний нагляд строком на 1 (один) рік.
Відносно ОСОБА_1 під час відбування адміністративного нагляду встановити наступні обмеження:
- заборонити відвідувати місця, де продаються на розлив спиртні напої;
- приходити на реєстрацію в Тлумацький РВ УМВС України в Івано-Франківській області двічі на місяць у визначені органом внутрішніх справ день та час.
На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом семи діб з часу проголошення через Тлумацький районний суд.
Суддя Я.М. Гавриш