Ширяївський районний суд Одеської області
23.04.2013 Справа №: 518/689/13-п
Провадженя № 3/518/299/2013
23 квітня 2012 року смт Ширяєве
Суддя Ширяївського районного суду Одеської області України Николайчук В.О., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Ширяївського РВ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, за вчинення правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП,
08.02.2013 року гр. ОСОБА_1, близько 20:00 годин, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння на вулиці с. Подольці вчинив сварку відносно гр.-на ОСОБА_2
В діях ОСОБА_1 вбачається порушення передбачене ст. 173 КУпАП.
В судовому засіданні правопорушник визнав скоєне правопорушення.
При накладені адміністративного стягнення, суд враховує особу правопорушника, обставини, які обтяжують та пом'якшують відповідальність.
Керуючись: ст. ст. 283, 284 КУпАП України , суддя,
Притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 60 (шістдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Ширяївський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя :_______________