Постанова від 23.04.2013 по справі 825/1189/13-а

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 квітня 2013 року Справа № 825/1189/13-а

Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Скалозуб Ю.О., при секретарі Селивоні О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу

за позовом дочірнього підприємства "Чернігівський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні

дороги України"

до Державної податкової інспекції у Ріпкинському районі

про - скасування податкового повідомлення-рішення

за участю

представників сторін:

від позивача Шокура А.Ю.,довіреність від 19.11.2012.

від відповідача Куліша Ю.А., довіреність від 04.01.2013 № 2/9/10-015, -

ВСТАНОВИВ:

До Чернігівського окружного адміністративного суду 28.03.2013 надійшов адміністративний позов дочірнього підприємства "Чернігівський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" (далі - ДП "Чернігівський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України") до Державної податкової інспекції у Ріпкинському районі (далі - ДПІ у Ріпкинському районі), в якому позивач просить скасувати податкове повідомлення-рішення від 11.06.2011 № 0000081730.

Свої позовні вимоги мотивує тим, що перевіркою встановлено, що філією "Ріпкинський райавтодор" ДП "Чернігівський облавтодор" не своєчасно перераховано до бюджету суми податку з доходів фізичних осіб (з 01.01.2011 року суми податку на доходи фізичних осіб) в розмірі 6088,89 грн., нараховану за грудень 2010 року, яка була повністю перерахована 02.03.2011 року; 4374,31 грн., нараховану за січень 2011 року, яка була повністю перерахована 02.03.2011 року; 3211,95 грн., нараховану за лютий 2011 року, яка була повністю перерахована 08.04.2011 року; 7909,65 грн., нараховану за березень 2011 року, яка була повністю перерахована 17.05.2011 року, у зв'язку з чим порушено п. 176.2 ст.176 Податкового кодексу України,, з чим позивач не може погодитись, оскільки перерахування податку на доходи проводилось одночасно з виплатою заробітної плати (виплатою оподатковуваного доходу), у зв'язку з чим не було допущено порушення Податкового кодексу України, а тому оскаржене податкове повідомлення-рішення підлягає скасуванню.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав позовні вимоги, посилаючись на обставини, зазначені у позові з наданням додаткових пояснень.

Представник відповідача проти позову заперечив та просив у його задоволенні відмовити, пояснивши, що спірне податкове повідомлення-рішення відповідає вимогам чинного законодавства, оскільки перевіркою встановлено, що позивачем подано до податкового органу розрахунок сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за І квартал 2011 року, в якому допущено помилки, а саме невірно вказано інформацію про суми нарахованого та виплаченого доходу.

Також, було встановлено, що сума нарахованого, але своєчасно не перерахованого податку до бюджету становить в 2011 році наростаючим підсумком з початку року: 21584,80

грн., в т.ч. заборгованість станом на 07.01.2011 року в сумі 6088,89 грн., та нарахованого податку в січні 2011 року в сумі 4374,31 грн.. в лютому 2011 року в сумі 3211,95 грн.. в березні 2011 року в сумі 7909.65 грн.

Розглянувши подані позивачем та відповідачем документи і матеріали, заслухавши пояснення сторін, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

З матеріалів справи вбачається, що філія "Ріпкинського райавтодора" ДП "Чернігівський облавтодор" зареєстроване 27.05.2002 Виконавчим комітетом Чернігівської міської ради (Свідоцтво про державну реєстрацію від 27.05.2002 № 307), належить до сфери управління: державна служба автомобільних доріг України, перебуває на податковому обліку в органах державної податкової служби з 31.08.2000 за № 357- станом на 31.03.2010 року перебуває на обліку в ДПІ у Ріпкинському районі.

Судом встановлено, що на підставі направлення від 16.05.2011 року № 78 виданого ДПІ у Ріпкинському районі, працівниками податкової служби, згідно підпункту 20.1.4 пункту 20.1 статті 20, підпункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75, статті 77 пункту 82.1 статті 82 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VІ та відповідно до плану-графіка проведення планових документальних перевірок суб'єктів господарювання проведена планова документальна перевірка філії "Ріпкинського райавтодора" ДП "Чернігівський облавтодор" (далі - філія "Ріпкинського райавтодор") з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2010 року по 31.03.2011 року відповідно до затвердженого плану перевірки, наведеного у додатку до акта.

Направлення від 16.05.201 1 року № 78, вручено під розписку головному бухгалтеру Кашубі Людмилі Олексіївні.

Філія "Ріпкинського райавтодор" проінформована про проведення планової / документальної перевірки повідомленням № 450/10/23-112 від 04.05.2011 року, яке вручено під розписку разом з наказом ДПІ у Ріпкинському районі від 04.05.2011 року № 63 головному бухгалтеру Кашубі Людмилі Олексіївні 05.05.2011 року.

Перевірку проведено з відома начальника Ткаченко Юрія Миколайовича та в присутності головного бухгалтера Кашуби Людмили Олексіївни.

У журналі реєстрації перевірок філії "Ріпкинський райавтодор" проведено запис за № З від 16.05.2011 року.

Термін проведення перевірки не продовжувався.

В ході проведення перевірки ДПІ у Ріпкинському районі встановлено порушення п. 2 ст. 176 Податковою кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VІ, в зв'язку з чим сума нарахованого, але своєчасно не перерахованого податку до бюджету становить в 2011 році наростаючим підсумком з початку року: 21584,80 грн., в т.ч. заборгованість станом на року в сумі 6088,89 грн., та нарахованого податку в січні 2011 року в сумі 4374,31 грн., в лютому 2011 року в сумі 3211, 95 грн., в березні 2011 року в сумі 7909,65 грн.; пп. 8.1.2 ст.8 пп. "а" п. 19.2 ст.19 Закону України № 889 зі змінами та доповненнями, в зв'язку з чим сума нарахованого, але своєчасно не перерахованого податку до бюджету становить в 2010 році: 6694,91 грн., в т.ч. нарахованого за серпень 2010 року; пп.2.1 п.2, пп. 3.5 та 3.8 п. 3 Наказу Державної податкової адміністрації України Про затвердження форми податкового розрахунку сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф. № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку.

За результатами перевірки складено акт від 03.06.2011 № 220/23-101/03452748, на підставі якого ДПІ у Ріпкинському районі винесено податкове повідомлення-рішення від 11.06.2011 № 0000081730, яким визначено суму грошового зобов'язання за платежем податок на доходи найманих працівників за штрафними (фінансовими) санкціями у розмірі 1,00 грн.

Так, під час перевірки фактів виплати заробітної плати в натуральній формі не встановлено. Підприємством використовується грошова форма оплата праці.

За результатами даної перевірки встановлено, що на підприємстві постійно працює 31 працівник, тимчасово 1. До виконання сезонних робіт працівники не залучались.

Заробітна плата на підприємстві виплачується 1 раз в місяць - 30 числа місяця, слідуючого за звітним місяцем. Згідно Колективного договору підприємства на 2010 - 2011 роки (прийнятий обласною конференцією працівників дорожніх філій від 02.04.2010 року) заробітна плата виплачується два рази на місяць: 25 числа та кінцевий розрахунок - 11 числа наступною місяця. За бажанням працівників в кінці розрахункового періоду, тобто 30 числа місяця, слідуючого за звітним місяцем. Заяви від працівників філії "Ріпкинський райавтодор" були надані на перевірку в повному обсязі.

Згідно зі змінами та доповненнями за № 3 до Колективного договору підприємства, зареєстрованого Деснянською районною у м. Чернігові радою від 05.01.2011 року, підприємство повинно виплачувати заробітну плату працівникам не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. За бажанням працівників - один раз в кінці розрахункового періоду (тобто 30 числа місяця, слідуючого за звітним місяцем). Заяви від працівників філії "Ріпкинський райавтодор" були надані на перевірку в повному обсязі.

Разом з тим, у відповідності до статті 24 Закону України "Про оплату праці" від 24 березня 1995 року N 108/95-ВР зі змінами і доповненнями, внесеними Законом України від 23.09.2010 року № 2559-VІ: "Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. У разі, коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні".

Отже, виходячи з вищевказаного, заробітна плата на підприємстві повинна виплачуватися до 7-го числа місяця, слідуючого за звітним місяцем. Таким чином, перевіркою встановлено, що філія "Ріпкинський райавтодор" не своєчасно виплачує заробітну плату працівникам. Станом на 01.04.2011 року заробітна плата, нарахована за 2010 рік виплачена повністю тільки в березні 2011 року (заборгованість по заробітній платі в загальній сумі 35963,01 грн., частково виплачена в лютому 2011 року в сумі 103,98 грн., та в березні 2011 року в сумі 35859,03 грн.). Заробітна плата, нарахована в січні - березні 2011 року, що в загальному становить 119754,01 грн. виплачена працівникам підприємства в сумі 51901,43 грн., заборгованість по заробітній платі станом на 07.04.2011 року становила 67852,58 грн.

Перевіркою встановлено - що філією "Ріпкинський райавтодор" нараховується оплата праці працівникам підприємства за роз'їзний характер робіт. Так, за період з 01.04.2010 року по 31.12.2010 року було нараховано оплату праці за роз'їзний характер робіт в сумі 34881,69 грн., виплачено 36845,48 грн., враховуючи те, що кредитове сальдо станом на 01.04.2010 року становило 5146,57 грн.. заборгованість за роз'їзний характер роботи станом на 07.01.2011 року за 2010 рік становила 3182,78 грн., яка була виплачена працівникам підприємства в березні 2011 року. Станом на 07.04.201 1 року підприємством не виплачено оплату праці працівникам за роз'їзний характер робіт в сумі 7877,63 грн., тобто не виплачено а лютий та березень 2011 року.

За результатами перевірки повноти і своєчасності сплати до бюджету податку з доходів фізичних осіб ( з 01.01.2011 року податку на доходи фізичних осіб) встановлено, що перерахування податку - за перевіряємий період проводилось не пропорційно виданої заробітної плати працівникам підприємства, чим порушено вимоги п.8.1.2 ст.8, пп. "а", .19.2 ст. 19 Закону України № 889 зі змінами та доповненнями та пункту 2 статті 176 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VІ.

Загальна сума утриманого але своєчасно не перерахованого податку з доходів фізичних осіб (з 01.01.2011 року - податку на доходи фізичних осіб) з урахуванням *аборгованості минулих періодів станом на 07.01.2011 становить: 6088,89 грн. (період, на який припадає виплата заробітної плати за грудень 2010 року), яка перерахована повністю в березні 2011 року. А станом на 07.04.2011 року сума не перерахованого податку на доходи фізичних (осіб становить 11109,68 грн., яка перерахована повністю 17.05.2011 року).

Таким чином, перевіркою встановлено, що філією "Ріпкинський райавтодор" не своєчасно перераховано до бюджету суми податку з доходів фізичних осіб (з 01.01.2011 року суми податку на доходи фізичних осіб) в розмірі: 6694,91 грн., нараховану за серпень 2010 року, яка була повністю перерахована 01.10.2010 року; 6088,89 грн., нараховану за грудень 2010 року, яка була повністю перерахована 02.03.2011 року; 4374,31 грн., нараховану за січень 2011 року, яка була повністю перерахована 02.03.2011 року; 3211,95 грн., нараховану за лютий 2011 року, яка була повністю перерахована 08.04.2011 року; 7909,65 грн., нараховану за березень 2011 року, яка була повністю перерахована 17.05.2011 року, чим порушено ст. 8, ст. 16, п.п. 19,2 ст. 19. п.п 20.3,2 п. 20.3 ст.20 Закону України № 889 пункту 2 статті 176 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VІ.

За наслідками вибіркової перевірки підсумків утримання податку по відомостях на виплату заробітної плати встановлено порушення вимог пункту 2 статті 176 Податкового кодексу України, яким регламентується питання повноти нарахування та своєчасності сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб, а саме, філією "Ріпкинський райавтодор" не в повному обсязі перераховувася податок на доходи фізичних осіб до бюджету.

Дослідивши фактичні обставини нарахування податкового зобов'язання, судом враховано, що згідно пп. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи із врахуванням визначення терміну "податкове зобов'язання", вказаного в пп. 14.1.156 п. 14.1 ст. 14 Кодексу.

Також, враховано пп. 14.1.222 п. 14.1 ст. 14 Податкового Кодексу, де роботодавець-юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ чи її представництво) або самозайнята особа, яка використовує найману працю фізичних осіб на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та несе обов'язки із сплати їм заробітної плати, а також нарахування, утримання та сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету, нарахувань на фонд оплати праці, інші обов'язки, передбачені законами. Для цілей розділу IV цього Кодексу до роботодавця прирівнюються юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ чи її представництво), постійне представництво нерезидента або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) дохід за виконання роботи та/або надання послуги згідно із цивільно-правовим договором у разі, якщо буде встановлено, що відносини за таким договором фактично є трудовими, та пп. 14.1.180. п. 14.1 ст. 14 Кодексу, якою визначено, що податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розділом IV цього Кодексу, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність податковим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому статтею 18 та розділом IV цього Кодексу.

Згідно п. 171.1 ст. 171 Кодексу, особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати, є роботодавець, який виплачує такі доходи на користь платника податку.

Таким чином, судом встановлено, що філією "Ріпкинський райавтодор" згідно наданих платіжних доручень (а. с. 7-13) здійснювалась виплата заробітної плати (оподатковуваний дохід) за грудень 2010 року та січень 2011 року виплачувалась 02.03.2011 року (згідно платіжного доручення № 26), одночасно з цим 02.03.2011р. сплачувався податок на доходи ф/о в сумі 8448,54 грн. (перераховано платіжним дорученням № 27), заробітна плата за лютий 2011 року виплачувалась 07.04.2011 (згідно платіжного доручення № 70), одночасно з цим 07.04.2011 року сплачено податок на доходи в сумі 3200,03 грн. (перераховано платіжним дорученням № 71), заробітна плата за березень 2011 року виплачувалась 17.05.2011 року та 24.05.2011 року (згідно платіжного доручення № 91 та № 107), при цьому податок на доходи в сумі 7909,65 грн., перераховано 17.05.2011 року, (платіжним дорученням № 90).

При цьому, відповідно до пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-УІ, податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ.

Згідно із пп. 168.1.2 п. 168.1 ст. 168 ПКУ податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом.

Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування податку до бюджету.

З аналізу зазаначеного вбачається, що філією "Ріпкинський райавтодор" здійснена виплата заробітної плати платіжними документами одночасно з поданням розрахункових документів на перерахування податку на доходи ф/о до бюджету.

Відповідно до пп. 168.1.4 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу, якщо оподатковуваний дохід надається у негрошовій формі чи виплачується готівкою з каси податкового агента, податок сплачується (перераховується) до бюджету протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Згідно, пп. 168.1.6 п. 168.1 ст. 168 Кодексу, для цілей цього розділу та пункту 54.2 статті 54 цього Кодексу під терміном "граничний термін сплати до бюджету податку" розуміються строки сплати податку, визначені цим пунктом.

Враховуючи вищевикладене, суд зазначає, що податок на доходи ф/о сплачується податковими агентами під час виплати оподатковуваного доходу платнику податку або у разі виплати доходу готівкою з каси чи у негрошовій формі, протягом банківського дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання), а отже, філією "Ріпкинський райавтодор" додержано зазначені вимоги законодавства.

Таким чином, суд спростовує висновки ДПІ у Ріпкинському районі відносно того, що нарахована сума філією "Ріпкинський райавтодор" податку на доходи ф/о не своєчасно перерахована до бюджету.

Суд зауважує, що представником позивача у судовому засіданні було визнано податкове повідомлення-рішення від 11.06.2011 № 0000081730 в частині встановленого порушення щодо поданання до податкового органу розрахунку сум доходу нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку за І квартал 2011 року, в якому допущено помилки, а саме невірно вказано інформацію про суми нарахованого та виплаченого доходу та наголошено, що ДП "Чернігівський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" просить скасувати зазначене податкове повідомлення-рішення у повному обсязі, оскільки не можливо виділити ту частину податкового повідомлення-рішення, якою до філії "Ріпкинський райавтодор" неправомірно застосовано штрафні санкції.

Представник відповідача з даного приводу зазначив, що в листі ДПСУ від 18.08.2011р. № 15022/6/10-1015/3288 зазначено, що при застосуванні штрафних санкцій необхідно враховувати положення пункту 7 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України.

Штрафні (фінансові) санкції за результатами перевірок, здійснюваних контролюючими органами, застосовуються в розмірах, передбачених законом, чинними на день прийняття рішення про застосування таких штрафних (фінансових) санкцій (з урахуванням норм пункту 7 цього підрозділу). Таким чином, при проведенні перевірок податкові органи в наступних періодах повинні враховувати те, що протягом першого півріччя 2011 незалежно від розміру порушення, на підприємство можуть бути накладені штрафні санкції в розмірі не більше 1 грн.

У висновку акта перевірки № 220/23-101/34552748 від 03.06.2011 року чітко зазначено, що позивачем порушено пп. 176.2. ст. 176 ПКУ, а саме відображення недостовірних даних в поданому до ДПІ у Ріпкинському районі податковому розрахунку 1 -ДФ та несвоєчасне перерахування податку на доходи фізичних осіб до бюджету.

Саме за ці сукупні порушення, з урахуванням роз'яснень ДПС України і було винесене податкове повідомлення - рішення від 14.06.2011 № 0000081730.

З огляду на вищеописане, суд зазначає, що не дивлячись на визнання позивачем встановлено порушення з відображення недостовірних даних в поданому до ДПІ у Ріпкинському районі податковому розрахунку 1 і -ДФ, суд не може скасувати рішення податкового органу в якійсь сумі, оскільки воно сформовано таким чином, що недійсну частину не можна виокремити, а тому, податкове повідомлення-рішення, яким нараховане податкове зобов'язання за платежем податок на доходи найманих працівників за штрафними (фінансовими) санкціями у розмірі 1,00 грн. є недійсним в цілому.

Зважаючи на всі наведені обставини в їх сукупності, суд вважає, що обставини, на які посилається відповідач як підставу своїх правомірних дій в частині визначення порушення за несвоєчасне перерахування філією "Ріпкинський райавтодор" податку на доходи фізичних осіб до бюджету, не знайшли свого обґрунтування в ході судового розгляду та не підтверджуються матеріалами справи.

Приписами ч.3 ст.2 КАС України встановлено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ст.71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Всупереч наведеним вимогам відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не довів правомірності прийнятого ним податкового повідомлення-рішення від 11.06.2011 № 0000081730 та не надав доказів порушення філії "Ріпкинський райавтодор" п. 2 ст. 176 Податковою кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-УІ, в зв'язку з чим сума нарахованого, але своєчасно не перерахованого податку до бюджету становить в 2011 році наростаючим підсумком з початку року: 21584,80 грн., в т.ч. заборгованість станом на року в сумі 6088,89 грн., та нарахованого податку в січні 2011 року в сумі 4374,31 грн., в лютому 2011 року в сумі 3211,95 грн. в березні 2011 року в сумі 7909,65 грн.

Встановивши, на підставі досліджених доказів та їх правової оцінки, підтвердження

відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами наданих контрагентом

позивачу, суд вважає, що ДПІ у Ріпкинському районі було неправомірно винесено оскаржуване податкове повідомлення - рішення та констатуючи спірність формування відповідачем податкового зобов'язання позивачу по податку на доходи найманих працівників, згідно вимог Податкового кодексу України, враховуючи ст. 19 Конституції України та ч. 1 ст. 11, ст.ст. 71, 72 Кодексу адміністративного судочинства України, суд визнав, що податкове повідомлення-рішення ДПІ у Ріпкинському районі від 11.06.2011 № 0000081730 - підлягає скасуванню, а позовні вимоги ДП "Чернігівський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" - задоволенню.

Всі здійснені позивачем документально підтверджені судові витрати по справі згідно ч. 1 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України суд присуджує з Державного бюджету України.

Керуючись ст.ст. 2, 9, 69-71. 94, 158-163, 167 КАС України, Чернігівський окружний адміністративний суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити повністю.

Скасувати податкове повідомлення-рішення від 11.06.2011 № 0000081730.

Стягнути з Державного бюджету України (р/р 31216206784002, отримувач: УДКСУ у м. Чернігові Державний бюджет, код ЄДРПОУ 38054398, банк ТУ ДКСУ у Чернігівській області, МФО 853592) на користь дочірнього підприємства "Чернігівський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" (ід. код 32016315) 114,70 грн. (сто чотирнадцять гривень 70 коп.) судового збору, відповідно до задоволених вимог, сплаченого квитанцією від 25.03.2013 № 3863.

Постанова набирає законної сили та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду в порядку та строки, передбачені статтями 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя: Ю.О.Скалозуб