Справа №3-1988/07
18 вересня 2007 року суддя Каланчацького районного суду Херсонської
області Кравченко К.В. розглянув матеріали, які надійшли від
Каланчацького РВ УМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт. Каланчак Херсонської обл., громадянина України, проживає смт. Каланчак Каланчацького району Херсонської області, АДРЕСА_1, не працює, за ст. 173 КУпАП,
17.09.07 року близько 18 год. 40 хв. в смт. Каланчак біля свого дому гр. ОСОБА_1. перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння безпричинно ображав свою дружину ОСОБА_2. грубою нецензурною лайкою та образливими словами.
Провину свою ОСОБА_1. визнав та пояснив, що посварився з своєю дружиною, в ході сварки обізвав її образливими словами.
В діях ОСОБА_1. вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП - дрібне хуліганство.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП,
ОСОБА_1 піддати адміністративному покаранню у вигляді адміністративного арешту строком на 1 добу.
Строк адміністративного арешту рахувати з 17.09.2007 року з 20 год. 00 хв., згідно протоколу про адміністративне затримання.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає