Ухвала від 11.08.2011 по справі 9101/51483/2011

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" серпня 2011 р. справа № 2а-392/11

Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді: Лукманової О.М.

суддів: Суховарова А.В. Божко Л.А.

при секретарі судового засідання: Рябоченко Д.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 31 січня 2011 року у справі № 2а-392/11 за позовом ОСОБА_1 до Інспектора ДПС батальйону ДПС ДАІ у м. Кривому Розі Дніпропетровської області Носевича Олександра Андрійовича про скасування постанови про адміністративне правопорушення, -

ВСТАНОВИЛА:

У січні 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Інспектора ДПС батальйону ДПС ДАІ у м. Кривому Розі Дніпропетровської області Носевича Олександра Андрійовича, в якому просив визнати дії Інспектора ДПС батальйону ДПС ДАІ у м. Кривому Розі Дніпропетровської області Носевича Олександра Андрійовича неправомірними та прийняти ухвалу про проведення розслідування та вжиття відповідних заходів до Інспектора ДПС батальйону ДПС ДАІ у м. Кривому Розі Дніпропетровської області Носевича Олександра Андрійовича за порушення законодавства.

Ухвалою Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 31 січня 2011 року позовну заяву ОСОБА_1 повернуто позивачеві для подання її до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з підстав предметної непідсудності даної справи Тернівському районному суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Позивач, не погодившись з ухвалою суду першої інстанції, подав до суду апеляційну скаргу, в якій просив скасувати ухвалу суду та направити справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Перевіривши матеріали справи, законність і обґрунтованість ухвали суду в межах доводів апеляційної скарги, а також правильність застосування судом норм матеріального та процесуального права, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Також відповідно до ч. 3 ст. 18 КАС України справи щодо оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб місцевих органів виконавчої влади розглядаються і вирішуються місцевим загальним судом як адміністративним судом або окружним адміністративним судом за вибором позивача.

З матеріалів справи вбачається, що позивачем оскаржуються дії посадової особи місцевого органу виконавчої влади -інспектора ДПС батальйону ДПС ДАІ у м. Кривому Розі Дніпропетровської області Носевича Олександра Андрійовича.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційну скаргу слід задовольнити, ухвалу суду -скасувати.

Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 199, п. 4 ч. 1 ст. 202, ст.ст. 205, 206 КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 -задовольнити.

Ухвалу Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 31 січня 2011 року у справі № 2а-392/11 -скасувати.

Справу № 2а-392/11 направити до Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області для продовження розгляду.

Ухвала Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду оскарженню не підлягає оскільки не перешкоджає подальшому розгляду справи.

Головуючий: О.М. Лукманова

Суддя: А.В. Суховаров

Суддя: Л.А. Божко

Попередній документ
30534034
Наступний документ
30534036
Інформація про рішення:
№ рішення: 30534035
№ справи: 9101/51483/2011
Дата рішення: 11.08.2011
Дата публікації: 10.04.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо:; дорожнього руху; транспорту та перевезення пасажирів