Постанова від 22.08.2012 по справі 3-1085/12

справа № 3-1085/12

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"22" серпня 2012 р. р. м.Коростень

Суддя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Моголівець І.А.,

розглянувши матеріали, які надійшли з відділення ДАІ Коростенського МВ про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, українця, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не інваліда, працюючого без реєстрації трудових відносин,

за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 06.07.2012р. о 18 годині 10 хвилин по вул.Жовтневій в м.Коростень, керував момедом QM 50 без номеру в станв алкогольного сп'яніння чим порушив п.2.9а ПДР.

Про даний факт було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.130 ч.1 КУпАП.

ОСОБА_1 свою вину та факт порушення визнав та щиро розкаявся.

В суді ОСОБА_1 пояснив, що випив пляшку пива та їхав на мопеді додому.

Вина особи що притягується до адміністративної відповідальності встановлюється протоколом про адміністративне правопорушення, позитивним результатом тесту на стан сп'яніння.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність є щире розкаяння винного, а обставин, що обтяжують відповідальність не встановлено.

ОСОБА_1 інвалідом не являється, має вік 20 років.

Враховуючи вищенаведене, характер вчиненого правопорушення, пом'якшуючу обставину, пояснення ОСОБА_1 у сукупності із матеріалами справи, приходжу до висновку про доведеність вини правопорушника і необхідність застосувати щодо нього стягнення, в межах санкції ст.130 ч.1 КУпАП.

Керуючись ст.ст. 30-1, 34-35, 130, 221, 251-252, 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, та накласти на нього стягнення у виді громадських робіт строком на 40 (сорок) годин.

Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути винесено протест прокурора, протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду через Коростенський міськрайонний суд.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Суддя.

Копія. З оригіналом згідно. Суддя. ОСОБА_2

Попередній документ
30149622
Наступний документ
30149624
Інформація про рішення:
№ рішення: 30149623
№ справи: 3-1085/12
Дата рішення: 22.08.2012
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції