Ухвала від 14.02.2013 по справі 209/4080/12

ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 209/4080/12

УХВАЛА

про відмову у відкритті апеляційного провадження

14 лютого 2013 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Боровицький О. А. , перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_2 на постанову Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 08 січня 2013 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Козятинської районної санітарно-епідеміологічної станції, третя особа на стороні відповідача ОСОБА_3 про визнання недійсним та скасування акту, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до постанови Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 08 січня 2013 року в задоволенні позову відмовлено .

Не погоджуючись із судовим рішенням позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції .

Перевіривши апеляційну скаргу, приходжу до висновку, що у відкритті апеляційного провадження має бути відмовлено, з наступних підстав.

Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності встановлені статтею 171-2 КАС України.

Відповідно до частини 2 цієї статті рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає.

Згідно із пунктом 1 частини 5 статті 189 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо справа не підлягає апеляційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Таким чином, оскільки оскаржено судове рішення, яке не може бути предметом апеляційного оскарження відповідно до статті 172-2 КАС України, ця обставина є підставою для постановлення ухвали про відмову у відкритті апеляційного провадження.

Враховуючи зазначене, керуючись ч. 5 ст. 189 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 постанову Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 08 січня 2013 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Козятинської районної санітарно-епідеміологічної станції, третя особа на стороні відповідача ОСОБА_3 про визнання недійсним та скасування акту.

2. Копію ухвали про відмову у відкритті апеляційного провадження разом із доданими до скарги матеріалами (крім апеляційної скарги) направити особі, яка подала апеляційну скаргу. Іншим особам, які беруть участь у справі, надіслати копію відповідної ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку відповідно до ст.212 КАС України.

Суддя-доповідач Боровицький О. А.

Попередній документ
30144666
Наступний документ
30144668
Інформація про рішення:
№ рішення: 30144667
№ справи: 209/4080/12
Дата рішення: 14.02.2013
Дата публікації: 26.03.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу охорони навколишнього природного середовища, зокрема зі спорів щодо: