Справа № 639/1116/13-ц
Провадження № 2/639/1041/2013
про відкриття провадження
12 березня 2013 року суддя Жовтневого районного суду м. Харкова Гаврилюк С.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про поновлення порушеного права , усунення перешкод в користуванні , володінні, розпорядженні власністю, виселення та вселення ,
встановив:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про поновлення порушеного права , усунення перешкод в користуванні, володінні, розпорядженні власністю, виселення та вселення.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
З довідки відділу адресно-довідкового бюро роботи ГУМВС України в Харківській області від 26.02.2013 року вбачається, що відповідачі не зареєстровані за адресою : ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Керуючись ст.ст. 11, 122 ЦПК України, суддя
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про поновлення порушеного права , усунення перешкод в користуванні , володінні, розпорядженні власністю, виселення та вселення.
Призначити справу до судового розгляду на 10-30 годин 04.04.2013 року.
Направити відповідачам копію позовної заяви з доданими документами та запропонувати подати у строк до 04.04.2013 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.М. Гаврилюк