Тальнівський районний суд Черкаської області
24.12.2012 року Тальнівський районний суд Черкаської області в складі:
головуючого -судді Міщенко К.М.
при секретарі Табачківська М.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду клопотання ОСОБА_1 в порядку статті 267 КАС України по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Тальнівському районі про перерахунок пенсії за ст.ст. 49,50,54,67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,
ОСОБА_1 звернулась до суду про надання звіту управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області щодо виконання постанови Тальнівського районного суду, посилаючись на те, що в провадженні Тальнівського районного суду знаходилася адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області про визнання рішення незаконним, його зобов'язання до перерахунку державної і додаткової пенсій та щомісячного їх нарахування і виплати відповідно до закону. 02.11.2010 року по даній справі судом було винесено постанову, якою позовні вимоги позивача задоволено частково. Однак, на сьогоднішній день постанову суду відповідачем - управлінням Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області не виконано, в зв'язку з чим заявниця просила суд винести ухвалу, якою зобов'язати управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області подати звіт, та по результатам звіту винести ухвалу про накладення штрафу на керівника управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області в розмірі 30 мінімальних заробітних плат, а також стягнути з відповідача на користь заявниці половину суми штрафу та зобов'язати його виконати постанову суду і вчасно сплачувати присуджені їй періодичні платежі.
Заявниця в судове засіданні не з'явилася.
Представник відповідача суб'єкту владних повноважень, не на користь якого ухвалено судове рішення, в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду заяви повідомлявся належним чином. В такому випадку, у відповідності до положень ст.267 КАС України, його неявка не перешкоджає розгляду цього питання.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання ОСОБА_1 не підлягає задоволенню за наступними підставами:
В судовому засіданні встановлено, що постановою Тальнівського районного суду, Черкаської області від 02.11.2010 р. було зобов'язано управління Пенсійного України в Тальнівському районі Черкаської області здійснити перерахунок ОСОБА_1 основної та додаткової пенсії по інвалідності з 19.04.2010 року по 12.10.2010 року відповідно до ст.ст. 49,50,54,67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 19.05.2011 року постанову Тальнівського районного суду, Черкаської області від 02.11.2010 р. було змінено і зобов'язано управління Пенсійного України в Тальнівському районі Черкаської області здійснити перерахунок ОСОБА_1 основної та додаткової пенсії по інвалідності з 19.04.2010 року.
Отже, відповідачем у справі за позовом ОСОБА_1 не на користь якого постановлено рішення суду є управління Пенсійного України в Тальнівському районі Черкаської області.
Ухвалою Тальнівського районного суду Черкаської області від 06.08.2012 року було зобов'язано управління Пенсійного України в Тальнівському районі Черкаської області подати у місячний строк звіт про виконання постанов Тальнівського районного суду від 02.11.2010 року по справі №2-а-451/10.
04.10.2012 р. в Тальнівський районний суд надійшла ухвала Вищого адміністративного суду, якою постанови Тальнівського районного суду та Київського апеляційного адміністративного суду скасовано.
Таким чином, суд вважає, що в клопотанні ОСОБА_1 про накладення штрафу відмовити, в зв'язку зі скасуванням постанов Тальнівського районного суду та Київського апеляційного адміністративного суду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.181,257, 267 КАС України,
В задоволенні клопотання ОСОБА_1 в порядку статті 267 КАС України про накладення штрафу відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий