Ухвала від 14.11.2006 по справі 45/277а

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

14.11.06 р. Справа № 45/277а

Судова колегія у складі:

головуючого судді - Плотніцького Б.Д. судді - Новікової Р.Г.

судді - Дучал Н.М.

розглянувши матеріали позовної заяви

третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору: Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк

до відповідача: Донецької міської ради в Донецькій області, м.Донецьк

про: - визнання протиправними та недійсним рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р. «Про приведення тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до вимог Дочірньої компанії «Газ України» НАК «Нафтогаз України» від 31.05.2005р.», як такого, що прийняте не у відповідності до власних повноважень представницького органу місцевого самоврядування

- визнання протиправними та недійсним рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р. «Про приведення тарифів на комунальні послуги відповідно до вимог енергопостачальних організацій», як такого, що прийняте не у відповідності до власних повноважень представницького органу місцевого самоврядування.

у справі №45/277а за адміністративною позовною заявою:

1: Громадської організації «Громадська рада», м. Донецьк

2: Товариства з обмеженою відповідальністю «Союз 2002», м. Донецьк

до відповідача: Донецької міської ради в Донецькій області, м. Донецьк

про: - визнання недійсним рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р. прийнятого з перевищенням власних (делегованих) повноважень та основаним на недіючих в Україні нормах Закону України «Про тарифи на житлово - комунальні послуги» та його скасування;

- про визнання недійсним рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р., яке прийняте з перевищенням власних (делегованих) повноважень, та його скасування.

ВСТАНОВИВ:

За змістом ст.53 Кодексу адміністративного судочинства України третя особа, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, може вступити у справу у будь-який час до закінчення судового розгляду, пред'явивши адміністративний позов до сторін.

При поданні позову №1/с від 14.11.2006р. Донецькою обласною громадською організацією «Народний контроль», м.Донецьк, додержано вимог, визначених ст.ст.105-106 КАС України, третя особа із самостійними вимогами наділена адміністративною процесуальною дієздатністю, додані до позовної заяви матеріали є достатніми для прийняття адміністративного позову до розгляду судом.

Керуючись ст.ст.53, 54, 114, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до провадження позовну заяву №1/с від 14.11.2006р. третьої особи самостійними вимогами на предмет спору: Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк до Донецької міської ради, м.Донецьк про визнання протиправними та недійсним рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р. «Про приведення тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до вимог Дочірньої компанії «Газ України» НАК «Нафтогаз України» від 31.05.2005р.», як такого, що прийняте не у відповідності до власних повноважень представницького органу місцевого самоврядування та про визнання протиправними та недійсним рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р. «Про приведення тарифів на комунальні послуги відповідно до вимог енергопостачальних організацій», як такого, що прийняте не у відповідності до власних повноважень представницького органу місцевого самоврядування у справі №45/277а за позовом Громадської організації «Громадська Рада», м.Донецьк та Товариства з обмеженою відповідальністю «Союз 2002», м.Донецьк до Донецької міської ради в Донецькій області про визнання недійсним рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р., прийнятого з перевищенням власних (делегованих) повноважень та основаним на недіючих в Україні нормах Закону України «Про тарифи на житлово-комунальні послуги» та його скасування, а також про визнання недійсним рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р., яке прийняте з перевищенням власних (делегованих) повноважень, та його скасування.

2. Викликати сторін та третю особу із самостійними вимогами на предмет спору в засідання суду на 14 год. 30 хв._30.11.2006 року, у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, (зал судових засідань №1).

3. Зобов'язати позивача 1: Громадську організацію «Громадська Рада», м.Донецьк надати пояснення з урахуванням позовної заяви третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк.

4. Зобов'язати позивача 2: Товариство з обмеженою відповідальністю «Союз 2002», м.Донецьк надати пояснення з урахуванням позовної заяви третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк.

5. Зобов'язати відповідача надати письмові заперечення проти позовних вимог третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк.

6. Зобов'язати третю особу із самостійними вимогами на предмет спору - Донецьку обласну громадську організацію «Народний контроль», м.Донецьк:

а) забезпечити явку представника у судове засідання;

б) надати оригінали доданих до позову документів;

в) надати пояснення, в чому саме порушені права третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору відповідачем з правовим обґрунтуванням наведених доводів;

г) надати належним чином засвідчені копії правоустановчих документів позивачів (оригінали для огляду)

7. Явка представників сторін та третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору у судове засідання є обов'язковою.

8. Направити на адресу Громадської організації «Громадська Рада», м.Донецьк, копію позову третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк №1/с від 14.11.2006р. на 4 аркушах, копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи на 1 аркуші, копію довідки №101-394 з ЄДРПОУ на 1 аркуші, копію рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р. на 1 аркуші, копію рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р. на 1 аркуші.

9. Направити на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю «Союз 2002», м.Донецьк копію позову третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - - Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк №1/с від 14.11.2006р. на 4 аркушах, копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи на 1 аркуші, копію довідки №101-394 з ЄДРПОУ на 1 аркуші, копію рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р. на 1 аркуші, копію рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р. на 1 аркуші.

10. Направити на адресу Донецької міської ради в Донецькій області копії позову третьої особи із самостійними вимогами на предмет спору - Донецької обласної громадської організації «Народний контроль», м.Донецьк №1/с від 14.11.2006р. на 4 аркушах, копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи на 1 аркуші, копію довідки №101-394 з ЄДРПОУ на 1 аркуші, копію рішення Донецької міської ради №4/2 від 11.09.2006р. на 1 аркуші, копію рішення Донецької міської ради №20/1 від 24.06.2005р. на 1 аркуші.

11. Процесуальні права та обов'язки сторін зазначені на зворотному боці ухвали.

12. Склад суду: Головуючий суддя - Плотніцький Б.Д., суддя - Новікова Р.Г., суддя - Дучал Н.М.

Головуючий суддя Плотніцький Б.Д.

Суддя Новікова Р.Г.

Суддя Дучал Н.М.

Попередній документ
298972
Наступний документ
298974
Інформація про рішення:
№ рішення: 298973
№ справи: 45/277а
Дата рішення: 14.11.2006
Дата публікації: 22.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Спір про визнання акта недійсним, документ, що оспорюється, видано:; Органом місцевого самоврядування