Ухвала від 06.12.2012 по справі 2а/0570/16561/2012

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

06 грудня 2012 р. Справа № 2а/0570/16561/2012

приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17

суддя Донецького окружного адміністративного суду Чучко В.М., перевіривши виконання вимог ст. ст. 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України за позовною заявою Державної податкової інспекції у Петровському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності, -

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція у Петровському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби (позивач) звернулась до суду з позовом про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (відповідач).

Відповідно до ст. 183-2 КАС України позов підлягає розгляду в порядку скороченого провадження.

Адміністративний позов подано з дотриманням вимог ст.ст. 105, 106 КАС України.

Керуючись ст.ст. 107, 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за позовною заявою Державної податкової інспекції у Петровському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності.

Відповідач у десятиденний строк з дня одержання даної ухвали та копій документів може подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову.

Роз'яснити відповідачеві, що за приписами ч.3 ст.183-2 КАС України, якщо справа розглядається судом за місцезнаходженням відповідача, то заперечення проти позову чи заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії суду за наступною адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської дивізії, 17.

У разі неподання (ненадходження до суду) заперечень у встановлений строк, справу може бути розглянуто судом у строк, передбачений ч.5 ст.183-2 КАС України.

Справа розглядатиметься Донецьким окружним адміністративним судом у складі головуючого судді Чучко В.М., за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської дивізії, 17.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Інформація про права та обов'язки сторін та осіб, які беруть участь у справі, міститься у ст.ст. 49, 51, 59, 71, 73 КАС України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Чучко В.М.

Попередній документ
29713781
Наступний документ
29713785
Інформація про рішення:
№ рішення: 29713783
№ справи: 2а/0570/16561/2012
Дата рішення: 06.12.2012
Дата публікації: 05.03.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; справи за зверненням податкових органів щодо