Ухвала від 26.02.2013 по справі 393/150/13-ц

393/150/13-ц

УХВАЛА

26 лютого 2013 року смт. Новгородка

Суддя Новгородківського районного суду Кіровоградської області Рачкелюк Ю.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства КБ «ПриватБанк» в особі Новгородківського відділення Кіровоградської філії ПАТ КБ «ПриватБанк» про визнання дій відповідача незаконними,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з вимогою визнати дії відповідача з нарахування винагороди за резервування ресурсів після дострокового погашення боргу за кредитним договором від 25.09.2008 року незаконними.

26.02.2013 року до відкриття провадження у справі позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про повернення їй позову.

Відповідно до п.1 п.3 ст. 121 ЦПК України, суддя повертає позов позивачеві відповідно до поданої ним заяви у разі, якщо провадження у справі не відкрито.

На підставі викладеного згідно з принципом диспозитивності процесу, заява позивача підлягає задоволенню.

Враховуючи викладене, керуючись, п.1 ч.3 ст.121 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства КБ «ПриватБанк» в особі Новгородківського відділення Кіровоградської філії ПАТ КБ «ПриватБанк» про визнання дій відповідача незаконними - повернути позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

Суддя Ю. РАЧКЕЛЮК

Попередній документ
29571182
Наступний документ
29571184
Інформація про рішення:
№ рішення: 29571183
№ справи: 393/150/13-ц
Дата рішення: 26.02.2013
Дата публікації: 01.03.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новгородківський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу