Справа №: 105/1625/2012Головуючий суду першої інстанції:Старова Н.А.
Головуючий суду апеляційної інстанції:Білоусова В. В.
"26" лютого 2013 р.
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду АР Крим Білоусова В.В., перевіривши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про припинення права дружини на її утримання, за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Джанкойського міськрайонного суду АР Крим від 03 грудня 2012 року,
Рішенням Джанкойського міськрайонного суду АР Крим від 03 грудня 2012 року зазначений позов залишено без задоволення.
Не погодившись з вказаним рішенням, ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу, яка ухвалою Апеляційного суду АР Крим від 28 січня 2013 року залишена без руху, апелянту наданий строк для усунення недоліків зазначених в мотивувальній частині ухвали (сплати розміру судового збору) протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
З матеріалів справи вбачається, що копія ухвали від 28 січня 2013 року отримана апелянтом 02 лютого 2013 року, про що свідчить повідомлення про отримання поштового відправлення на а.с. 62.
Однак у визначений судом строк апелянт вимоги ухвали не виконав, недоліки скарги не усунув.
Відповідно до положень статей 121, 297 Цивільного процесуального кодексу України у разі не виконання ухвали суду про залишення апеляційної скарги без руху у встановлений строк, скарга вважається неподаною та повертається особі, що її подала.
З урахуванням вказаного і керуючись ст. 121, ст. 297 Цивільного процесуального кодексу України, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_3 на рішення Джанкойського міськрайонного суду АР Крим від 03 грудня 2012 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про припинення права дружини на її утримання, - визнати неподаною та повернути апелянту.
Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку до суду касаційної інстанції в порядку статей 324-325 ЦПК України.
Суддя