Постанова від 25.02.2013 по справі 119/1581/13-п

Справа № 119/1581/13-п

Справа № 119/1581/13-п

3/119/349/13

ПОСТАНОВА

Іменем України

25 лютого 2013 року м. Феодосія

Суддя Феодосійського міського суду АР Крим Шаповал А.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Державної фінансової інспекції в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, працюючого на посаді начальника Управління охорони здоров'я Феодосійської міської ради, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, РНОКПП (індивідуальний ідентифікаційний код) НОМЕР_1,

у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164-12 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 інкримінується, те що при проведенні ревізії фінансово-господарської діяльності Управління охорони здоров'я Феодосійської міської ради за період з 01.10.2010 р по 31.12.2012 р. виявлено порушення законодавства про бюджетну систему України в частині нецільового використання бюджетних коштів, що виразилося у витрачанні бюджетних коштів та проведенні фінансово-господарських операцій за невідповідними кодами функціональної класифікації видатків, а саме: оплата в період з 01.01.2011 р. по 31.12.2012 р. за рахунок бюджетних асигнувань запланованих за КФКВ 080300 „Поліклініки і амбулаторії” , в тому числі в 2011 р. були завищені касові і фактичні видатки за КФКВ 080300 „Поліклініки і амбулаторії” та занижені касові і фактичні видатки за КФКВ 081004 „Централізована бухгалтерія” за КЕКВ 1163 „Оплата електроенергії” на суму 27229,03 грн., за КЕКВ 1161 „Оплата теплопостачання” - на суму 38769,13 грн.; в 2012 р. були завищені касові і фактичні видатки за КФКВ 080300 „Поліклініки і амбулаторії” та занижені касові і фактичні видатки за КФКВ 081004 „Централізована бухгалтерія” за КЕКВ 1163 „Оплата електроенергії” на суму 33368,56 грн., за КЕКВ 1161 „Оплата теплопостачання” - на суму 33687,89 грн., що є порушенням п. 1.2 Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України та Державного казначейства України від 05.01.2011 р. № 2, п. 1.2 Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 р. № 44.

ОСОБА_1 вину у вчиненні інкримінованого правопорушення не визнав.

Суд, дослідивши протокол про адміністративне правопорушення від 01.02.2013 р., а також матеріали справи вважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад інкримінованого адміністративного правопорушення з наступних підстав.

Статтею 164-12 ч. 1 КУпАП передбачена відповідальність за використання бюджетних коштів усупереч їх цільовому призначенню або недотримання порядку проведення операцій з бюджетними коштами, як це встановлено чинним бюджетним законодавством.

Судом встановлено, що розрахунок фактичних витрат енергоносіїв централізованої бухгалтерії і апаратом управління охорони здоров'я здійснюється пропорційно кількості працівників, які перебувають у будівлі, даний розрахунок є усередненим і неточним за наступними обставинами:

- в будівлі, розташованій за адресою: м. Феодосія, вул. Г. Горбачова, 4 працюють 59 осіб, які перебувають в штаті наступних лікувально-профілактичних установ: міської поліклініки № 1, централізованої бухгалтерії, апарата управління охорони здоров'я, міської лікарні № 1, дитячої лікарні з дитячою поліклінікою, міської лікарні № 3, роддому з жіночою консультацією, стоматологічної поліклініки, станції швидкої медичної допомоги, які виконують функції управління, організації, контролю, аналізу і обліку фінансово-господарської діяльності підвідомчих Управлінню охорони здоров'я установ. Крім того, в кабінетах працюють співробітники, які перебувають у штатах інших установ. Фізична чисельність працівників централізованої бухгалтерії складає 23 особи, бухгалтерія розташована на різних поверхах і додатково в кабінетах бухгалтерії працюють 7 спеціалістів, які перебувають в штаті інших установ. Фізична чисельність працівників апарату Управління охорони здоров'я складає 4 штатні одиниці, з яких 2 працюють в кабінетах служб інших лікувально-профілактичних установ;

- у приміщеннях будівлі за адресою: м. Феодосія, вул. Г. Горбачова, 4 встановлено більш ніж 200 одиниць електроспоживаючих приборів, побутової і оргтехніки різної потужності, часу роботу і розташування.

Таким чином оплата комунальних послуг по централізованій бухгалтерії і апарату Управління хорони здоров'я окремо не проводиться, оскільки вони розташовані в будівлі, яка перебуває на балансі міської поліклініки № 1, в зв'язку з чим були укладені договори на оплату комунальних послуг по міській поліклініці № 1.

За таких обставин, суд вважає необхідним закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 164-12 ч.1 КпАП України в зв'язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Керуючись ст. 164-12 ч.1, 247, 284, 294 КпАП України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 164-12 ч.1 КпАП України в зв'язку з відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом 10 діб з дня її винесення.

Суддя А.В. Шаповал