ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6
м. Київ
26.06.2008 р. № 8/313
За позовомДержавного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця»
ДоКонтрольно-ревізійного управління в м. Києві
Провизнання протиправним та скасування рішення № 11-30/323 від 24.03.2008 р.
Суддя Пилипенко О.Є.
Представники сторін:
від позивача: Третьяков Ю.В. за дов. № 2307-ню від 25.06.2008 р., Клим'юк О.С. за дов. № 1675-ню від 16.05.2008 р.
від відповідача: Гончарук О.С. за дов. № 26-16-17/708 від 04.02.2008 р.
в судовому засіданні був присутній, Кулинич С.П. паспорт с. СН № 834450
Обставини справи:
Пред'явлені вимоги про визнання протиправним та скасування рішення № 11-30/323 від 24.03.2008 р.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 26.05.2008 р. було відкрито провадження у справі та призначено попереднє судове засідання на 26.06.2008 р.
Позивачем заявлені позовні вимоги щодо визнання недійсним акта ревізії фінансово-господарської діяльності Державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця»№ 11-30/323 від 24.03.2008 р.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Акт державного або іншого органу -це юридична форма рішень цих органів, тобто офіційний письмовий документ, який породжує певні правові наслідки, спрямований на регулювання тих чи інших суспільних відносин і має обов'язковий характер для суб'єктів цих відносин. Підставами для визнання акту недійсним є невідповідність його вимогам чинного законодавства та/або визначеній законом компетенції органу, який видав цей акт. Умовою визнання акту недійсним є також порушення у зв'язку з прийняттям відповідного акта прав та охоронюваних законом інтересів позивача.
Оскаржуваний акт перевірки не є рішенням суб"єкта владних повноважень, оскільки даним актом лише фіксуються порушення виявлені у сфері дотримання відповідачем законодавства при веденні своєї фінансово-господарської діяльності та на підставі якого в подальшому суб"єктом владних повноважень приймається відповідне рішення.
Відповідно до ч. 1 п. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, суд закриває провадження у справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Судом не встановлено, що вищезазначені дії суперечать законодавству або порушують права та охоронювані законом інтереси інших осіб.
Проаналізувавши матеріали справи, суд закриває провадження у справі відповідно до ч. 1 п. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись ст. ст. 157, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,-
1. Закрити провадження у справі № 8/313.
2. Дана ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги в порядку, встановленому ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України. Дана ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку та в строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Пилипенко О.Є.