11 травня 2012 р.Справа № 2а/1570/5075/2011
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Зуєва Л.Є., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 19.03.2012 р. по справі № 2а/1570/5075/2011
позивач фізична особа-підприємець ОСОБА_1
відповідач Державна податкова інспекція у Малиновському районі м. Одеси Одеської області Державної податкової служби
про скасування податкового повідомлення-рішення,-
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, суддя, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 19.03.2012 р. по справі № 2а/1570/5075/2011 за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси Одеської області Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення-рішення.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Зуєва Л.Є.