Справа №: 700/103/13- п
Провадження № 3/700/55/13
07.02.2013 Суддя Лисянського районного суду Черкаської області Добриднюк Н.О., розглянувши матеріали, які надійшли від заступника начальника Лисянського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2 та жительки смт. Лисянка Черкаської області вул. 1-го Травня, 13, приватний підприємець, раніше до адміністративної відповідальності притягувалася, за ч. 1 ст. 160 України “Про адміністративні правопорушення”,
05.01.2013 року близько 10 - 00 год. ОСОБА_1 здійснювала торгівлю продуктами харчування у невстановленому місці, а саме на пл. Миру в смт. Лисянка біля проїзної частини.
ОСОБА_2 в судовому засіданні вину у вчиненому правопорушенні не визнала та пояснила, що дійсно 05.01.2013 року вона торгувала продуктами харчування на пл. Миру, що в смт. Лисянка. Проте за вказане місце торгівлі вона сплатила кошти, про що свідчить фіскальний чек, з чого випливає, що вона мала дозвіл на проведення торгівлі у встановленому місці.
Відповідно до ст.9 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративним правопорушення (проступком) визнається протиправна винна дія або бездіяльність, що посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозаписів чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Таким чином адміністративну справу відносно ОСОБА_1 необхідно закрити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”.
Керуючись ст. 247, 284 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”,
Адміністративну справу закрити за відсутністю в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП.
На постанову може бути подано апеляцію протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя - ОСОБА_3