Справа № 178/76/13- п
іменем України
25 січня 2013 року с. Кринички
Суддя Криничанського районного суду Дніпропетровської області Берелет В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні с. Кринички справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з ВДАІ Дніпродзержинського МУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2,
За ч. 1 ст.130 КпАП України, -
08.01.2013 року о 07.00 год. по вул. Заводській в с.Кринички, водій ОСОБА_1 керував автомобілем ВАЗ-2102, н.з. АЕ 9645 ЕВ з ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкоголю з порожнини рота). Від проходження медичного огляду на стан сп'яніння, в установленому законом порядку, відмовився в присутності двох свідків.
ОСОБА_1 згідно заяви просить розглянути справу без його участі.
Причетність ОСОБА_1 до скоєного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, та поясненнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3
На підставі викладеного, приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ті обставини, що адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, а також запобіганню вчинення нових правопорушень, як самим правопорушником, так і іншими особами, суд приходить до висновку про застосування до правопорушника адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ч. 1 ст. 130, ст. 284 КУпАП суддя,
Накласти на водія ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком СОРОК годин.
Протягом 10 днів з дня її винесення постанова може бути оскаржена через Криничанський районний суд до апеляційного суду Дніпропетровської області.
Суддя:
ОСОБА_4