Ухвала від 06.11.2012 по справі 5/0542/99/12

1

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 11/0590/3406/2012 Головуючий в 1 інстанції: Панас Н.Л.

Категорія ст. 78 КК України Доповідач: Смірнова В.В.

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

6 листопада 2012 року колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Донецької області

в складі:

головуючого Смірнової В.В.

суддів Огурецького В.П., Герцика Р.В.

за участю:

прокурора Щурської І.Ф.

представника КВІ Очковської Т.А.

розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Донецьку судові матеріали за апеляцією засудженого ОСОБА_2, на постанову Пролетарського районного суду м. Донецька від 28 серпня 2012 року, якою

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцю м. Донецька, громадянину України, з середньою освітою, розлученому, який має малолітню дитину, працюючому вантажником ТОВ «Синтезпродсервіс», зареєстрованому за адресою: АДРЕСА_1, проживаючому за адресою: АДРЕСА_2, судимому вироком Пролетарського районного суду м. Донецька від 10 січня 2011 року за ст. 75, 76, ч. 2 ст. 186 КК України до 4 років позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки,

скасовано випробувальний строк за вироком Пролетарського районного суду м. Донецька від 10 січня 2011 року і направлено в місця позбавлення волі для відбування покарання строком на 4 роки.

ВСТАНОВИЛА:

Згідно з постановою суду першої інстанції, вироком Пролетарського районного суду міста Донецька від 10 січня 2011 року ОСОБА_2 був засуджений за ст.ст. 75, 76, ч. 2 ст. 186 КК України до 4 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки. Крім того, зазначеним вироком на нього були покладені наступні обов'язки: повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання і роботи, не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи, періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

У серпні 2012 року до суду надійшло подання Будьонівського МО КВІ міста Донецька ДПтСУ в Донецькій області про скасування щодо ОСОБА_2 випробувального строку і направлення його в місця позбавлення волі, у зв'язку з порушенням умов випробувального терміну.

У апеляції засудженого, ставиться питання про скасування постанови Пролетарського районного суду м. Донецька від 28 серпня 2012 року. Пояснює це тим, що він систематично з'являвся для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію у встановлені дні, свого місця проживання не змінював.

Заслухавши доповідача по справі, представника КВІ Очковську Т.А., прокурора, які наполягали на залишенні постанови суду першої інстанції в силі, перевіривши судові матеріали та обговоривши доводи апеляції, колегія суддів приходить до висновку про те, що апеляція засудженого, задоволенню не підлягає, а вирок суду слід залишити без змін за наступних підстав.

Суд першої інстанції правильно встановив фактичні обставини справи, які підтверджуються доказами, дослідженими судом і наведеними у постанові.

Так, представник КВІ Очковська Т.А. під час судового розгляду у суді першої інстанції пояснила, що на виклики КВІ ОСОБА_2 не з'являвся, без повідомлення органів КВІ змінив місце проживання.

У суді першої інстанції ОСОБА_2 підтвердив, що змінив місце проживання, не повідомивши при цьому орган кримінально-виконавчої системи.

Це знаходить своє підтвердження і в матеріалах особової справи, відповідно до яких ОСОБА_2 був взятий на облік в КВІ (а.с. 1), неодноразово викликався в органи КВІ (а.с. 22, 37, 63, 64), проте на виклики не з'являвся (а.с. 23, 40, 65), місце проживання змінив без повідомлення органів КВІ (а.с. 106), через що йому неодноразово виносилися попередження (а.с. 24, 41, 91, 109).

На підставі вищезазначеного, суд обґрунтовано дійшов висновку про те, що ОСОБА_2 порушив умови випробувального строку, оскільки неодноразово допустив порушення обов'язків, покладених на нього судом, у зв'язку з чим випробувальний строк встановлений щодо нього вироком суду першої інстанції підлягає скасуванню, а ОСОБА_2 направленню в місця позбавлення волі для відбування покарання за вироком суду в порядку, встановленому для осіб, засуджених до позбавлення волі.

За таких обстави колегія суддів вважає, що апеляція засудженого є необґрунтованою і задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного, керуючись ст. 365, 366 ч. 1, 377 КПК України, колегія суддів,-

УХВАЛИЛА:

Апеляцію засудженого ОСОБА_2, залишити без задоволення, а постанову Пролетарського районного суду м. Донецька від 28 серпня 2012 року, якою ОСОБА_2 скасовано випробувальний строк за вироком Пролетарського районного суду м. Донецька від 10 січня 2011 року і направлено в місця позбавлення волі для відбування покарання строком на 4 роки - без змін.

Судді

Попередній документ
29073554
Наступний документ
29073556
Інформація про рішення:
№ рішення: 29073555
№ справи: 5/0542/99/12
Дата рішення: 06.11.2012
Дата публікації: 23.12.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Апеляційний суд Донецької області
Категорія справи: