Строфа 2- 43
Справа 123/2671/2012
19.12.2012 Суддя Чорноморського районного суду АРК
Дядіченко С.В.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, третьої особи Чорноморський РС ГУ МВС України в АРК про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, третьої особи Чорноморський РС ГУ МВС України в АРК про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 11,122 ЦПК України, суд
Відкрити провадження по справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, третьої особи Чорноморський РС ГУ МВС України в АРК про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
Призначити попереднє судове засідання на 29 грудня 2012 року на 11-00 годин.
Направити копію позивної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 29.12.12 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ______________________ С.В. Дядіченко