Ухвала від 25.01.2013 по справі 5009/4839/12

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

УХВАЛА

Про порушення апеляційного провадження

23.01.2013 р. справа № 5009/4839/12

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: суддів Марченко О.А. Радіонової О.О., Татенко В.М.

розглянувши апеляційну скаргу Торгівельно-промислової транснаціональної корпорації "Кераміст", м. Запоріжжя

на ухвалу господарського суду Запорізької області

від про 24.12.2012р. забезпечення позову

у справі№5009/4839/12 (суддя Гандюкова Л.П.)

за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Капітал" Груп", що діє від свого імені, в інтересах та за рахунок Пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Гарантований", м. Київ

до Торгівельно-промислової транснаціональної корпорації "Кераміст", м. Запоріжжя

пророзірвання договору позики та стягнення 9 028 395,78 грн.

ВСТАНОВИВ:

Торгівельно-промислова транснаціональна корпорація "Кераміст", м. Запоріжжя звернулось до суду з апеляційною скаргою на ухвалу господарського суду Запорізької області від 24.12.2012р. про забезпечення позову у справі №5009/4839/12 та клопотанням про поновлення строку на апеляційне оскарження.

В обґрунтування клопотання про відновлення пропущеного процесуального строку заявник посилається на наявність поважних причин пропуску цього строку, зазначених у вищевказаному клопотанні.

Виходячи з положень ст.93 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів, а на ухвалу місцевого господарського суду - протягом п'яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом.

У відповідності зі ст. 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом строку поважною і відновити пропущений строк.

У зв'язку із зазначеними обставинами, клопотання скаржника про відновлення пропущеного процесуального строку, встановленого для подання апеляційної скарги визнане судом обґрунтованим, а відтак таким, що підлягає задоволенню.

Апеляційна скарга подана з додержанням вимог, викладених в статті 94 Господарського процесуального кодексу України і додані до неї матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до розгляду.

Виходячи з вищенаведеного, керуючись ст.ст.53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

1. Відновити Торгівельно-промисловій транснаціональній корпорації "Кераміст", м. Запоріжжя пропущений процесуальний строк для подачі апеляційної скарги.

2. Прийняти апеляційну скаргу до провадження у справі №5009/4839/12.

3. Справу призначити до розгляду на: 05.02.2013р. о 15:10год., судове засідання відбудеться у приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м. Донецьк, вул. Артема, 157, зал судового засідання № 9.

4. Зобов'язати позивача надати відзив на апеляційну скаргу із доказами надсилання скаржнику.

5. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

6. Попередити учасників судового процесу, що у разі нез'явлення їх представників у судове засідання, апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.

Головуючий О.А. Марченко

Судді О.О.Радіонова

В.М.Татенко

Надруковано: 4 прим.

1 - позивачу;

1 - відповідачу ;

1 - до справи;

1 - ДАГС.

Попередній документ
28826136
Наступний документ
28826139
Інформація про рішення:
№ рішення: 28826137
№ справи: 5009/4839/12
Дата рішення: 25.01.2013
Дата публікації: 25.01.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Донецький апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори