Справа № 2-а-2284/11/232
Головуючий суддя 1-ої інстанції - Луценко Л.В.
Суддя-доповідач - Драчук Т. О.
про відкриття апеляційного провадження
11 січня 2013 року
м. Вінниця
Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду Драчук Т. О., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду в Замостянському районі м.Вінниця на постанову Вінницького міського суду м. Вінниця від 13 квітня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду в Замостянському районі м.Вінниця про перерахунок пенсії, -
Відповідно до постанови Вінницького міського суду м. Вінниця від 13 квітня 2011 року позов задоволено частково.
Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою відмовити в задоволенні позову.
Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність її вимогам статті 187 КАС України, вважаю, що вказана апеляційна скарга подана з додержанням вищезазначених вимог, та відсутні перешкоди для постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України, -
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду в Замостянському районі м.Вінниця на постанову Вінницького міського суду м. Вінниця від 13 квітня 2011 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду в Замостянському районі м.Вінниця про перерахунок пенсії.
2. Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі, інформацію про їхні права і обов'язки, а також - копію апеляційної скарги.
3. Для подання заперечень встановити п'ятиденний строк з моменту отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Драчук Т. О.